Uczniowie klasy 4b na Lodowisku Miejskim w Nidzicy

24.01.2024 17:50

Galeria zdjęć->TUTAJ

Mamy nadzieję, że radośnie spędzacie Wasze w tym roku jakże urokliwe zimowe ferie.

Pozdrawiamy Was razem z uczniami klasy 4b, którzy w ramach lekcji wychowania fizycznego razem z Panem Karolem Rudzińskim po raz pierwszy w tym sezonie sprawdzali swoje umiejętności na nidzickim lodowisku - niektórzy z nich stawiali dopiero swoje pierwsze kroki na lodzie, ale byli też i mistrzowie w jeździe na łyżwach! Nie obeszło się oczywiście bez kilku wywrotek...

Jak widać na załączonych zdjęciach było przy tym dużo radości.

Bal karnawałowy u przedszkolaków

21.01.2024 18:01

Galeria zdjęć->TUTAJ

"Jedzie pociąg z daleka..." , a na nasze przedszkolaki zawsze moc uśmiechu czeka!

19 stycznia na powitanie ferii zimowych nasze przedszkolaki urządziły sobie kolorowy bal karnawałowy.

Tradycyjne zabawy w pociąg, kaczuchy, gorące krzesła oraz swobodna ekspresja taneczna przy muzyce dały dzieciom dużą porcję radości i miłych chwil spędzonych w gronie koleżanek i kolegów.

"Tygryski" i "Słoneczka" wraz z wychowawczyniami życzą wszystkim udanych i pełnych radości ferii.

Aleksandra Dembowska, Joanna Sątowska.

Wycieczka uczniów klasy 5a do Olsztyna

21.01.2024 17:43

Galeria zdjęć->TUTAJ

Uczniowie klasy 5a postanowili rozpocząć Nowy Rok aktywnie w ramach programu “Trzymaj formę”. W tym celu wybraliśmy się 16 stycznia do Space Parku w Olsztynie.

Dzieci pod okiem instruktora wykonywały rozgrzewkę oraz różne ćwiczenia. Potem przeszły na trampoliny, by za chwilę skakać z wysokości, zjeżdżać na tyrolce, “zanurzać się” w gumowych klockach, czy grać na airtracku. Do dyspozycji dzieci była jeszcze strefa dmuchanego toru przeszkód, gdzie czekało ich mnóstwo wyzwań.

Radości było co niemiara. Po dwugodzinnym szaleństwie, przenieśliśmy się do magicznego świata Williego Wonki i jego niezwykłej fabryki czekolady, oglądając film “Wonka”.

To był udany dzień.

Opiekunowie: Dorota Malinowska, Justyna Rogowska.

Jasełka Bożonarodzeniowe w Kościele

21.01.2024 17:24
      Galeria zdjęć->TUTAJ

Z wdzięcznością dla Parafia bł. Bolesławy Lament za cudowny, wspólny czas radosnego kolędowania.

Uczniowie klasy 6a na Lodowisku Miejskim w Nidzicy

21.01.2024 17:02

Galeria zdjęć->TUTAJ

W ramach lekcji wychowania fizycznego i języka angielskiego, we wtorek 16 stycznia, uczniowie z klasy 6a wybrali się do nowo otwartego Lodowiska Miejskiego w Nidzicy. Wrażeniom nie było końca. Dla niektórych to pierwsza przygoda z łyżwami dla innych zaś, praktyka i zaawansowana jazda bez pingwinka.

Wychowawca: Joanna Wińska-Kostka.

Nauczyciel wychowania fizycznego: Paweł Jankowski.