Ligowe granie

27.06.2022 10:07
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

W dniu 21.06.2022 r. dwa zespoły koszykarskie (dziewcząt z kl. 5 i chłopców z kl. 4) wzięły udział w turnieju koszykarskim „Ligowe Granie” organizowanym przez Klub Sokół Działdowo działającym przy SP4.

Głównym założeniem turnieju było sprawdzenie i konfrontacja umiejętności koszykarskich w rywalizacji sportowej.

Wyróżnieni zawodnicy i zawodniczki SP 3 Nidzica:

Dziewczęta:

Zuzanna Polinkiewicz, Wiktoria Słabuszewska, Klaudia Toszka, Julia Burska

Chłopcy:

Hubert Kimborowicz, Mikołaj Wróblewski, Miłosz Bober

Trener drużyn: Jarosław Kosobucki

Podziękowania dla Dyrekcji SP3 Nidzica za możliwość udziału w turnieju.

Promujemy aktywność fizyczną

16.06.2022 15:39
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

Pod koniec roku szkolnego w naszej szkole dominowały rozgrywki w koszykówce: 3x3 dziewcząt w Ełku, półfinał wojewódzki koszykówki dziewcząt, finał wojewódzki chłopców, finał wojewódzki 3x3 dziewcząt i na koniec wiosenny turniej drużyn mieszanych. Gościły u nas drużyny Junior Basket Club Olsztyn - chłopcy, dziewczyny z „jedynki” Nidzica, a naszą szkołę reprezentowali chłopcy z 7c i 8c. Turniej miał charakter czysto towarzyski, a celem było promowanie aktywności fizycznej i tak pięknej dyscypliny jak koszykówka. Przebiegł w miłej i życzliwej atmosferze z nutką rywalizacji.

XXII Turniej Piłki Nożnej im. Ks. Ryszarda Gamańskiego

13.06.2022 10:33
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

10 czerwca 2022 roku na nidzickim stadionie po raz XXII odbył się Turniej Piłki Nożnej im. Ks. Ryszarda Gamańskiego. Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów. Nasza drużyna w końcowej klasyfikacji zajęła III miejsce.

Gratulujemy sukcesu NASZYM ZAWODNIKOM oraz opiekunowi panu Karolowi Rudzińskiemu !

Jesteśmy z Was dumni. Za zaproszenie dziękujemy organizatorom :

MOSiR w Nidzicy,  Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy,  Gmina Nidzica,  Nidzica - 100% MAZURY, Jacek Kosmala - Burmistrz Nidzicy, MKS START NIDZICA

Mistrzostwa Województwa w Koszykówce Dziewcząt 3 x 3 – Igrzyska Dzieci w Trójce

09.06.2022 12:56
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy była po raz kolejny organizatorem Mistrzostw Województwa w Koszykówce. Tym razem była to Koszykówka 3x3 Dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci. W mistrzostwach wzięły udział 4 drużyny.

Rywalizacja odbyła się w sportowej atmosferze. Reprezentacja naszej szkoły, po zaciętych meczach, zajęła III miejsce. Dziewczynkom - Karolinie Budka, Oldze Ciężkiej, Michalinie Cywińskiej i Oldze Pietrowicz – gratulujemy !

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami i pucharami. Zespoły z trzech pierwszych miejsc otrzymały medale. Po zakończeniu meczy uczestnicy mogli porozmawiać o koszykówce i miło spędzić czas przy kiełbasce z grilla.

Przy okazji gratulujemy też dziewczynkom, które 31 maja w Ełku, w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mistrzostwach Województwa w Koszykówce 3x3 Dziewcząt zajęły V miejsce - Hania Bagińska, Patrycja Cendrowska, Nikola Lachtara, Michalina Woźniak.

Organizatorem turnieju byli: pani Dorota Malinowska, pan Kazimierz Wrotek i pan Paweł Jankowski. Współorganizatorem był MOSiR Nidzica.

V Bieg Szlakiem Łyńskich Krajobrazów

07.06.2022 21:25
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

3 czerwca 2022 r. uczniowie z klas niesportowych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy wzięli udział w „V Biegu Szlakiem Łyńskich Krajobrazów”. Biegi odbywały się na dystansach od 300 do 800 m w zależności od kategorii wiekowej dziewcząt i chłopców. Nasi uczniowie w kategorii IV, V, VI i VII klas stawali na podium. Na najwyższym stopniu stanęli: Kaja Kowalska, Karol Nowakowski. Drugie miejsce zdobyli: Zuzia Krupińska, Julka Duchna, Igor Zalewski, a trzecie miejsce: Julita Kopiasz i Yehor Dmitirer. Opiekunem uczniów był Jarosław Kosobucki. Po biegu było ognisko i kiełbaski dla wszystkich. Dziękujemy organizatorom za super imprezę.