Zgrupowanie integracyjne w Ełku

04.09.2022 19:19
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

Od 21.08.2022 r. do 28.08.2022 r. nasze uczennice: Olga Ciężka, Olga Pietrowicz, Maja Kleszcz oraz Michalina Cywińska uczestniczyły w zgrupowaniu integracyjnym w Ełku, gdzie pod okiem trenerów: Ady Lewandowskiej i Arkadiusza Majewskiego przygotowywały się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży U-14 2022/2023.

Dziękujemy trenerom Warmińsko – Mazurskiej Kadry Wojewódzkiej Młodziczek w Koszykówce Kobiet za profesjonalne treningi, za pasję i cenne wskazówki, ogrom wiedzy, strategii i niezapomniane chwile, które nasze uczennice z Wami spędziły.

Obóz rekreacyjno - sportowy w Jantarze

08.09.2022 19:32
        Galeria zdjęć->TUTAJ

Uczniowie naszej szkoły zameldowali się w miejscowości Jantar na obozie rekreacyjno- sportowym zorganizowanym przez UKS "Trójka". Będą uczestniczyli w zajęciach sportowych, rozwijać kreatywność, integrować się i przede wszystkim dobrze się wspólnie bawić.

Relacja z dnia pierwszego - zakwaterowanie, wygłupy w hotelowym basenie i przywitanie morza oraz dnia drugiego: rejs Krynica - Frombork (zwiedzanie miasta, piękny koncert organowy w katedrze).

Trzeciego dnia uczniowie korzystali z ładnej pogody - były gry i zabawy na plaży, kąpiel w morzu i promieniach słońca. Później zwiedzali okolicę, kupili pamiątki i lody, a przed samą kolacją schłodzili się w basenie.

Czwartego dnia aura troszeczkę się popsuła, ale mimo tego było bardzo wesoło. Śpiewając, tańcząc, podskakując, oglądając film w przerwach padającego deszczu uczniowie rozegrali również mecz koszykówki i piłki nożnej, a także kto chciał mógł uczestniczyć w mszy świętej.

Piątego dnia niezapomnianych emocji dostarczył czas spędzony w parku linowym. Dzięki wsparciu całej grupy uczniowie pokonywali własne lęki i zabawie nie było końca.

Dzień szósty tak, jak wszystkie poprzednie, spędzili bardzo aktywnie - były zajęcia sportowe, basen, a po kolacji grill. Wcześniej odwiedzili urocze zwierzaki w miejscowym Zoo, a także przeżyli nutkę rywalizacji jeżdżąc na quadach.

Ostatni wieczór przebiegał pod znakiem podsumowania obozu, gali talentów i wręczenia pamiątek i nocnych zabaw. Pozostaną cudowne wspomnienia!

Opiekunowie: Dorota Malinowska, Kazimierz Wrotek, Bartosz Kaczmarczyk, Paweł Jankowski.

Nocka w szkole klasy 3 b

05.07.2022 10:21
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

„Niektóre wspomnienia nigdy nie blakną”

Dzisiaj jeszcze jedno nasze piękne wspólne wspomnienie - nocka w szkole klasy 3 b, podczas której zabawom i uciechom nie było końca.

Kochane dzieci, wspominajcie jak najczęściej te piękne chwile i ładujcie akumulatory do dalszych przygód w klasie czwartej.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku -> TUTAJ

Wychowawczyni Joanna Sątowska

Wielkie podziękowania dla Pana Jacka Maculewicza, za uwiecznienie naszych wspólnych wspomnień i montaż filmiku - dziękujemy.

Nocka w szkole klasy 7 c

07.07.2022 07:44
        :)

Nadszedł czas wakacji więc powoli żegnamy się z Wami. Dziś przedstawiamy filmik z nocki, którą klasa 7 c wylicytowała na rzecz WOŚP. Było sportowo i smacznie. Na początku uczniowie rozegrali mecz koszykówki ze swoimi rodzicami. Potem było wspólne robienie i pieczenie pizzy, zabawa w chowanego oraz zabawy taneczne.

Życzymy Wam jak najwięcej uśmiechu w każdy  wakacyjny dzień.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z nocki -> TUTAJ

Trójka - szkoła, która żyje cudownymi emocjami dzieci.

Opiekunowie imprezy: Ela Skwarska

oraz Jacek Maculewicz /zdjęcia, montaż filmu/

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

27.06.2022 13:04
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie można uznać za zakończony. Uczniowie otrzymali świadectwa, a wraz z nimi promocję do kolejnej klasy. Nie obyło się bez wzruszeń i łez. Rozpoczęły się upragnione przez uczniów wakacje, zatem życzymy Wam niezapomnianych przygód, wspaniałych wspomnień i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.