Zimowe muzykowanie z Babcią i Dziadkiem

17.02.2024 11:33
      Galeria zdjęć->TUTAJ

13 lutego przedszkolaki z TRÓJKI zorganizowały "ZIMOWE MUZYKOWANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM" i choć zima za oknem, to serca małe lecz gorące, rozgrzały Babcie i Dziadków bardziej, niż Słońce.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszej szkole.
      Trwa REKRUTACJA do naszej szkoły ZAKOCHAJ SIĘ W TRÓJCE.
      Przedszkolaki z wychowawczyniami: Asią Sątowską, Olą Dembowską.
      Przedsięwziecie zrealizowane z pomocą Asi Tyberskiej i Jacka Maculewicza.

Zapraszamy do oddziałów przedszkolnych. Rekrutacja trwa.

14.02.2024 08:49

Galeria zdjęć- TUTAJ

ZAKOCHAJ SIĘ W TRÓJCE.

Dziś do oddziałów przedszkolnych ZAPRASZAMY razem z naszymi Przedszkolakami, zafascynowanymi technologią informatyczną w nauczaniu.

Na ostatnich zdjęciach prezentujemy zakupione ze środków naszej Rady Rodziców przy SP3 w Nidzicy klocki edukacyjne #Skrikit, które wspierają rozwój umiejętności programowania i robotyki. Za wyasygnowane na ten cel 3.000 zł jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Trwa REKRUTACJA do naszej szkoły - a może i Ty zostaniesz jednym z nas...

Trzeci Dzień Otwarty - witajcie w świecie Trójkowej robotyki i Laboratorium Empiriusz

12.02.2024 08:53

Szanowni Państwo.

Trwa REKRUTACJA do naszej szkoły.

Trzeci dzień DNI OTWARTYCH TRÓJKI Nidzica stał pod znakiem wykorzystania technologii informatycznej w nauczaniu oraz wizyty w wirtualnym Laboratorium Empiriusz, a naszymi gośćmi były Przedszkolaki z Przedszkole Dwójka Nidzica.

Prezentując fotogalerię z przygotowanych przez naszą placówkę oraz Skriware Academy drugiej części STEAM-owych warsztatów, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY naszej Radzie Rodziców przy SP3 w Nidzicy za zakupiony ze swoich środków kolejny zestaw KLOCKÓW EDUKACYJNYCH DO NAUKI PROGRAMOWANIA I ROBOTYKI SKRIKIT. Jeden taki zestaw to koszt 3.000 zł, a można z nimi nie tylko rozwijać umiejętności manualne, ale również myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną uczniów.

Razem z naszą Radą Rodziców - TRÓJKA Nidzica ZAPRASZA!!!

@Botzees Education. @Skriware #LaboratoriaPrzyszłości

Drugi Dzień Otwarty - witajcie w świecie Trójkowej robotyki i Laboratorium Empiriusz

11.02.2024 11:35

Galeria zdjęć->TUTAJ

Trwa REKRUTACJA do naszej szkoły.

A może i Ty ZAKOCHASZ SIĘ w TRÓJCE ?

W dzisiejszym poście dziękujemy za wizytę u nas Panu Jackowi Kosmala - Burmistrz Nidzicy i Pani Joannie Dobroń, którzy mieli okazję razem z nami cieszyć się radością dzieci z Przedszkole Czwórka Nidzica "Kraina Odkrywców"- było nam bardzo miło gościć Was Wszystkich w naszych murach.

Wszyscy widzieliśmy, że STEAM-owe warsztaty, przygotowane przez naszą placówkę oraz Skriware Academy, budziły w Was podziw i zdumienie. Wiemy, że przeżyliście z nami niezapomnianą przygodę, a Wasze fantastyczne emocje podczas tego dnia opisują wszystko - zabawa była wyśmienita.

Dziękujemy Wam i Waszym Rodzicom, którzy odwiedzili nas, żeby zobaczyć jak dynamicznie rozwijamy się, by nauka stawała się przyjemnością. Zachęcamy, zajrzyjcie do fotogalerii, by ucieszyć się naszą wspólną przygodą jeszcze raz.

Było bajecznie. Tak rozwijają się Skarby Trójki.

TRÓJKA Nidzica

@Botzees Education. @Skriware #LaboratoriaPrzyszłości

Pierwszy Dzień Otwarty - Olimpiada Dzieci

09.02.2024 16:52

Galeria zdjęć->TUTAJ

Trwają DNI OTWARTE TRÓJKI Nidzica.

Za nami IGRZYSKA DZIECI, przepełnione sportowymi emocjami w duchu wspaniałej zabawy.

Natomiast 8 i 9 lutego będzie stał pod znakiem innowacyjnych metod nauczania i uczenia się oraz wykorzystania technologii informatycznej w nauczaniu.

ZAPRASZAMY /szczegóły na plakacie/.

A oto fotogaleria z OLIMPIADY MALUCHA

Przedszkole Dwójka Nidzica Przedszkole Czwórka Nidzica

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ PRZYGODĘ.