Wycieczka uczniów klasy 5a do Olsztyna

21.01.2024 17:43

Galeria zdjęć->TUTAJ

Uczniowie klasy 5a postanowili rozpocząć Nowy Rok aktywnie w ramach programu “Trzymaj formę”. W tym celu wybraliśmy się 16 stycznia do Space Parku w Olsztynie.

Dzieci pod okiem instruktora wykonywały rozgrzewkę oraz różne ćwiczenia. Potem przeszły na trampoliny, by za chwilę skakać z wysokości, zjeżdżać na tyrolce, “zanurzać się” w gumowych klockach, czy grać na airtracku. Do dyspozycji dzieci była jeszcze strefa dmuchanego toru przeszkód, gdzie czekało ich mnóstwo wyzwań.

Radości było co niemiara. Po dwugodzinnym szaleństwie, przenieśliśmy się do magicznego świata Williego Wonki i jego niezwykłej fabryki czekolady, oglądając film “Wonka”.

To był udany dzień.

Opiekunowie: Dorota Malinowska, Justyna Rogowska.

Jasełka Bożonarodzeniowe w Kościele

21.01.2024 17:24
      Galeria zdjęć->TUTAJ

Z wdzięcznością dla Parafia bł. Bolesławy Lament za cudowny, wspólny czas radosnego kolędowania.

Uczniowie klasy 6a na Lodowisku Miejskim w Nidzicy

21.01.2024 17:02

Galeria zdjęć->TUTAJ

W ramach lekcji wychowania fizycznego i języka angielskiego, we wtorek 16 stycznia, uczniowie z klasy 6a wybrali się do nowo otwartego Lodowiska Miejskiego w Nidzicy. Wrażeniom nie było końca. Dla niektórych to pierwsza przygoda z łyżwami dla innych zaś, praktyka i zaawansowana jazda bez pingwinka.

Wychowawca: Joanna Wińska-Kostka.

Nauczyciel wychowania fizycznego: Paweł Jankowski.

Jasełka Bożonarodzeniowe połączone z podziękowaniem dla Pani Beaty Pietraszko za wieloletnią pracę w szkole

14.01.2024 14:34

Galeria zdjęć->TUTAJ

11 stycznia, podczas jasełkowego spotkania w gronie Społeczności TRÓJKI podziękowaliśmy Pani Beacie Pietraszko za jej wieloletnią pracę i zaangażowanie, za ciepło i uśmiech, którym obdarzała nas nie tylko w szkolnej bibliotece - zaśpiewaliśmy Pani Beacie "100 LAT" życząc realizacji marzeń na zasłużonej emeryturze.

Ostatni raz z Panią Beatą mieliśmy przyjemność przeżywać narodziny Jezusa - to za sprawą Jasełek Bożonarodzeniowych pt. ,,Hej kolęda, kolęda", przygotowanych przez uczniów klas trzecich pod kierunkiem Pań Ewy Szechińskiej, Urszuli Sobuń, Bogumiły Ruś ze wsparciem Pani Justyny Rogowskiej.

Uczniowie przy akompaniamencie skrzypiec, śpiewu i blasku świec w ujmujący sposób przekazali przesłanie miłości, nadziei i pojednania .

Piękna scenografia będąca dziełem Eweliny Łukasik oraz oprawa muzyczna Kazimierza Wrotka wprowadziła licznie przybyłą publiczność - rodziców, dziadków i sympatyków szkoły w magiczny nastrój: pełen zadumy, wzruszenia i radości.

Fotorelacja: Jacek Maculewicz.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Rodziców, Dziadków, Przyjaciół i Sympatyków, którzy czwartkowe jasełkowe popołudnie zechcieli spędzić razem z nami.

Orszak Trzech Króli

12.01.2024 18:02

Galeria zdjęć->TUTAJ

6 stycznia obchodziliśmy Święto Objawienia Pańskiego.

W tym roku współorganizowaliśmy je razem z uczniami innych szkół w Parafia bł. Bolesławy Lament.

Zachęcamy do obejrzenia scenki i wysłuchania kolędy przygotowanej przez naszych Trzecioklasistów na facebook'u szkoły.