Dzień Myśli Braterskiej

24.02.2024 09:59

Galeria zdjęć->TUTAJ

"Niech ogień braterstwa płonie w każdym z nas i rozjaśnia drogę, którą podążamy"...

Niech bycie Harcerzem napawa Was dumą, harcerskie wartości prowadzą przez życie, a świat z Wami niech będzie z dnia na dzień lepszym, piękniejszym.

W Dniu Myśli Braterskiej przesyłamy całej Skautowej Rodzinie najserdeczniejsze pozdrowienia . Czuwaj!

Cyrk SZOK w naszej szkole

24.02.2024 09:46

Galeria zdjęć->TUTAJ

Żonglerka, iluzjonistyczne sztuczki i akrobacje, wspaniała zabawa z publicznością - oto w skrócie program przedstawienia ukraińskiego cyrku SZOK, który 21 lutego odwiedził naszą szkołę.

Zabawa była przednia, a zabawnych sytuacji i śmiechu co niemiara. Dzieciaki - zarówno najmłodsze, jak i starsze - były zachwycone.

Fotorelacja i tekst: Jacek Maculewicz.

Lekcja otwarta z języka angielskiego

21.02.2024 08:35

Galeria zdjęć->TUTAJ

19 lutego odbyła się lekcja otwarta z j. angielskiego dla uczniów kl. 1, 4 i 5 naszej szkoły.

Rodzice w ramach innowacji Let's learn English together wzięli udział w lekcji j. angielskiego wraz ze swoimi dziećmi. Uczyli się słówek, powtarzali gramatykę i śpiewali.

Jako organizator bardzo dziękuję rodzicom za zaangażowanie się w lekcję i poświęcenie czasu dzieciom.

Joanna Wińska-Kostka.

Wycieczka uczniów klasy 6a do Działdowa

19.02.2024 19:03
      Galeria zdjęć->TUTAJ

16 lutego uczniowie klasy 6a wraz z wychowawcą Joanną Wińska -Kostka i nauczycielem Pawłem Jankowskim postanowili spędzić w świecie czarów i magii - razem obejrzeliśmy "Akademię Pana Kleksa" w Miejskim Ośrodku Kultury w Działdowie. Uczniowie przeżyli wyprawę pociągiem. Całość wycieczki zakończyły frytki podczas oczekiwania uczniów na pociąg powrotny do Nidzicy.

Walentynki w świetlicy szkolnej

19.02.2024 19:03

Galeria zdjęć->TUTAJ

14 lutego w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Walentynki. Staraliśmy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, a przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości, uprzejmości i ciepła.

Dzień świętego Walentego rozpoczęliśmy zabawami tanecznymi i ruchowymi przy muzyce. Potem był słodki poczęstunek - gofry, które znikały w mgnieniu oka. Cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że Panie ledwo nadążały z pieczeniem. Do wyboru były gofry z cukrem pudrem, dżemem i bitą śmietaną.

Na koniec dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w naszej walentynkowej fotobudce.

Ten dzień sprawił nam wiele radości.

Anna Czarzasta, Teresa Moszczyńska,Joanna Tyberska, Edyta Grzela.