• Skład Rady Rodziców:

Członkowie:             Patrycja Prabucka

Ewa Szulczak

Paweł Jankowski

• Drodzy Rodzice, Opiekunowie !

Zostaliśmy wybrani po to, by Nas rodziców reprezentować, by przekazywać Pani Dyrektor Państwa głosy, pomysły, także zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do współpracy. Piszcie do nas, zgłaszajcie Swoje pomysły, potrzeby - obiecujemy, że wszystkie pomysły przedyskutujemy, przegłosujemy i rozpatrzymy. Razem możemy więcej ! Cenimy sobie dialog, współpracę i przejrzystość działań i intencji, co już w zeszłym roku nie raz udowodniliśmy.

Na  rok szkolny 2020/2021 została ustalona  roczna składka na Komitet Rodzicielski w kwocie 50 zł/ rodzinę.

Powyższa składka jest dobrowolna, ale dzięki temu funduszowi możemy wpływać na poziom nauczania w szkole oraz przyczyniać się do tworzenia przyjaznej atmosfery. Rada Rodziców SP 3 wspiera działania Dyrektora oraz Grona Pedagogicznego szkoły. Działania Rady Rodziców są możliwe dzięki poparciu i pomocy wszystkich rodziców naszej szkoły.

Liczymy na zrozumienie, a na zachętę ROBIMY KONKURS !

Klasa, która jako pierwsza wpłaci 100 % do kasy Rady Rodziców za Komitet Rodzicielski - 15 % jego wpłaconej wartości może przeznaczyć na potrzeby uczniów tej klasy.

Dwie następne klasy, które jako druga i trzecia w kolejności wpłacą min. 80% do kasy Rady rodziców za Komitet Rodzicielski - 10% jego wpłaconej wartości może przeznaczyć na potrzeby uczniów tej klasy.

Konkurs trwa do końca listopada !

Nr konta Rady Rodziców:  34 1020 3613 0000 6702 0135 6831

e - mail: rrsp3nidzica@gmail.com