Udział drużyn z SP nr 3 w XXI Turnieju im. ks. Ryszarda Gamańskiego

19.11.2021 10:23
        Galeria zdjęć -> TUTAJ

21 czerwca na Stadionie Miejskim odbył się XXI Turniej im. ks. Ryszarda Gamańskiego. Udział w nim wzięły 2 grające w piłkę nożną drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową nr 3 w Nidzicy. Każdy zespół rozegrał 4 mecze.

To było spotkanie w miłej, niemal rodzinnej atmosferze - tym bardziej radosnej, że graliśmy po rocznej, spowodowanej pandemią przerwie.

Dlatego będziemy z Wami również w przyszłym roku, a organizatorom serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Mistrzostwa województwa w minikoszykówce i koszykówce dziewcząt i chłopców

19.11.2021 10:23

„Graj. Baw się. Ciesz się grą”- powiedział kiedyś M. Jordan

W oparciu o tę maksymę w ubiegłym tygodniu byliśmy organizatorami czterech Finałów Wojewódzkich w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców w kategoriach Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Przez dwa dni w naszej szkole oraz w hali widowiskowo - sportowej królował basketball. W Mistrzostwach wzięło udział 20 drużyn m.in. z Ełku, Pisza, Mrągowa, Działdowa, Elbląga oraz lokalne zespoły. W wyniku dwudniowych zmagań nasze drużyny zajęły:

Igrzyska Dzieci – dziewczęta IV miejsce; chłopcy – IV miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnejdziewczęta V miejsce; chłopcy VI miejsce

Przygotowanie dwudniowych zawodów to duże wyzwanie organizacyjne, ale dzięki wsparciu Rodziców oraz licznych sponsorów nikt nie wyjechał z naszej szkoły bez upominków.

W imieniu Dyrekcji SP nr 3, UKS Trójka Nidzica oraz uczniów chcielibyśmy serdecznie podziękować za okazane serce:

Klubowi Sportowemu Apator Toruń,

Pani Monice Czyżewskiej – prywatny gabinet dentystyczny MO-dent,

Pani Agnieszce Tańskiej - naszej absolwentce i sportowemu mentorowi od wielu lat,

Hurtowni budowlanej Zaleski,

Hurtowni budowlanej Mazur Tusia – Instal- bud Iława.

Organizatorzy:

Dorota Malinowska,  Kazimierz Wrotek,  Paweł Jankowski

IV miejsce dla naszych koszykarek w Finale Wojewódzkim w Koszykówce 3x3 w Ełku

19.11.2021 10:24

I love this game !

W piątek 11 czerwca 2021r. w Ełku uczennice klas szóstej i siódmej wzięły udział w Finale Wojewódzkim w Koszykówce 3x3 organizowanym przez WMSZS w kategorii Igrzyska Dzieci. Były to pierwsze po blisko rocznej przerwie zmagania sportowe. Młode adeptki koszykówki z zapałem walczyły w kolejnych meczach osiągając IV miejsce w województwie.

Szkołę reprezentowały: Czyżewska Katarzyna, Lachtara Nikola, Cywińska Michalina i Pietrowicz Olga. Zawodniczki przygotowywała oraz sprawowała nad nimi opiekę podczas wyjazdu Pani Dorota Malinowska.