„Wakacyjna paczka dla psiaczka”

15.06.2022 11:31
      :)

Uczniowie Trójki znowu udowodnili, że los bezdomnych psiaków ze schroniska „Podaj łapę” w Tatarach nie jest im obojętny. W edycji wakacyjnej, podobnie jak podczas jesiennej akcji zebraliśmy: karmę suchą i mokrą, obroże, koce, kosmetyki oraz zabawki. Wszystkie dary zostały dostarczone do schroniska. Mamy nadzieję, że zebrane smakołyki osłodzą choć troszkę niedolę psich słodziaków.

TRÓJKA Nidzica - Uwielbiamy pomagać!

Elżbieta Skwarska, Ewelina Łukasik

Zbieramy nakrętki !

05.05.2022 10:47
      :)

Wiecie wszyscy, że inicjowane i wspierane przez nas akcje charytatywne mają w „Trójce” wieloletnią tradycję, a o tym, jak TRÓJKA i Przyjaciele potrafią pomagać, udowodniliśmy wieloma spektakularnymi akcjami, o których efektach z dumą informowaliśmy na bieżąco na naszych stronach.

Dziś dzielimy się z Wami radością z prezentu, który uczynił nam nasz Pan Burmistrz Jacek Kosmala - od tygodnia stoi przed naszą szkołą serduszko na nakrętki. Od tygodnia zatem możemy pomagać przez cały rok, za co serdecznie dziękujemy Panie Burmistrzu.

TRÓJKA i Przyjaciele - POMAGAMY bo wiemy, jak wielka jest i jak cudownie potrafi łączyć radość pomagania

22 kwietnia - Światowy Dzień Ziemi

29.04.2022 14:57
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

Uczniowie klas III b, IV a i VIII a w ramach Światowego Dnia Ziemi przyłączyli się do akcji #SprzątamyDlaPolski. Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliższej okolicy, ale także kształtowanie odpowiedzialności o wspólne dobro.

Jak dbać o nasz wspólny dom uczyli się również uczniowie klasy IV b wykonując plakaty oraz pisząc wiersze o tematyce ekologicznej. Razem z czwartoklasistami zapraszamy do rozkoszowania się poetyckim słowem na temat naszego domu, którym jest Ziemia.

Wszyscy możemy sprawić, że nasza planeta będzie wciąż zachwycać swoimi walorami. Dbajmy o nią każdego dnia, nie tylko od Święta!

Beata Rudzińska, Katarzyna Kobylińska, Anna Tomczak, Joanna Sątowska

Przedszkolaki przystąpiły do akcji „Pomoc dla Ukrainy”

24.04.2022 21:29
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

Jak pokazały ostatnie dwa lata pandemii, szkoła to nie tylko wiedza i nauka. Szkoła to również miejsce, gdzie uczniowie nabierają poczucia własnej wartości i dbają o właściwe relacje z innymi. W ,,Trójce” nasi uczniowie nie tylko uczą się koleżeństwa, przyjaźni, tolerancji, ale są uwrażliwiani na potrzeby innych ludzi.

W obliczu wojny w Ukrainie dzieci z grup przedszkolnych 0,,a” i 0,,b” spontanicznie przystąpiły do akcji ,,Pomoc dla Ukrainy". Przedszkolaki z wielką dbałością o szczegóły zorganizowały słodki kiermasz. W tę wyjątkową akcję charytatywną włączyła się cała społeczność przedszkolna: dzieci, rodzice, dziadkowie i nauczyciele. Przygotowano zestawy słodkich przepysznych ciast i babeczek. Dwudniowa degustacja tych wspaniałych smakołyków zaowocowała kwotą 738 zł, co oznacza, że łącznie wsparliśmy już uchodźców z Ukrainy kwotą 4.603,18 zł.

Dziękujemy przede wszystkim Rodzicom i Dziadkom naszych przedszkolaków za przygotowanie wybornych i apetycznych wypieków.

Jednak największe podziękowania kierujemy do naszych najmłodszych: za otwarte serca, za ogromne zaangażowanie, za wielką dobroć.

Brygida Dębińska i Ewa Szwarc

Jarmark Wielkanocny

03.04.2022 19:58
      :)

Pierwszy, zorganizowany przez Burmistrza Nidzicy Pana Jacka Kosmalę, Jarmark Wielkanocny za nami ! Informujemy, że podczas kiermaszu zebrano kwotę 14 685,20 zł.

Dochód z jarmarku przeznaczony będzie na leczenie Marysi Łamejko, którą w imieniu wszystkich ludzi o wielkich, otwartych sercach SERDECZNIE POZDRAWIAMY.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku:  https://www.facebook.com/trojkanidzica

Zdjęcia, montaż filmu: Jacek Maculewicz