• Działalność Rady Rodziców - rok szkolny 2023/2024

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - rekord

03.02.2024 11:08

Z orkiestrą grają "miliony dobrych serc", a pomiędzy nimi MY - TRÓJKA Nidzica we wspólnym dziele z Rada Rodziców przy SP3 w Nidzicy.

Szkolny SZTAB WOŚP:

Anna Lewikowska, Agnieszka Siedlecka-Ciężka, Ewa Zdancewicz, Jacek Maculewicz.

Podsumowanie czwartego tygodnia aukcji dla WOŚP

28.01.2024 18:04

Galeria zdjęć->TUTAJ

Wolontariusze WOŚP to ludzie zawsze uśmiechnięci, pełni zapału i energii. Tej energii, zapału i uśmiechu nie brakowało naszemu pracującemu od niemal miesiąca Szkolnemu Sztabowi WOŚP, z którym prezentujemy dziś PODSUMOWANIE 4 TYGODNIA trójkowych licytacji. Jednocześnie z całych serc DZIĘKUJEMY naszym Ofiarodawcom za podarowane nam na aukcje prezenty .

DWIE OSTATNIE LICYTACJE jeszcze trwają: są to 8 kilogramowy TORT i WISIENKA na nim: wieczór z Kasią Dąbrowską - emocje towarzyszące tym aukcjom są nie do opisania, a poczuć je możecie jeszcze tylko dziś do godz. 20.00 na FB naszej Rada Rodziców przy SP3 w Nidzicy ZACHĘCAMY.

O tym, jak kwota jest już w naszej eSkarbonce powiemy Wam przy porannej kawce.

Szkolny SZTAB WOŚP:

Anna Lewikowska, Agnieszka Siedlecka-Ciężka, Ewa Zdancewicz, Jacek Maculewicz.

Podsumowanie trzeciego tygodnia aukcji dla WOŚP

24.01.2024 17:39

Galeria zdjęć->TUTAJ

Już tylko 7 dni dzieli nas od wielkiego 32 Finału WOŚP, kiedy to niezależnie od pogody ulice nie tylko polskich miast staną się ciepłe, wręcz gorące od dobra i radości.

W TRÓJCE natomiast PODSUMOWANIE trzeciego tygodnia naszych licytacji i ogromna radość, bo IDZIEMY NA KOLEJNY REKORD !!!

... w naszej eSkarbonce MAMY już 8.645 zł.

Nieustannie zapraszamy na stronę z naszymi licytacjami - wszystko na profilu Rada Rodziców przy SP3 w Nidzicy

Szkolny Sztab WOŚP:

Anna Lewikowska, Agnieszka Siedlecka-Ciężka, Ewa Zdancewicz, Jacek Maculewicz.

Podsumowanie drugiego tygodnia aukcji dla WOŚP

18.01.2024 10:55

Galeria zdjęć->TUTAJ

To, co robi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest czymś absolutnie fascynującym.

TRÓJKA Nidzica - ciesząc się, że możemy być cząstką tego fenomenu - MELDUJE dziś drugi ĆWIERĆFINAŁ, gdzie w podsumowaniu drugiego tygodnia aukcji dla WOŚP mamy kwotę 6.225 zł .

Przed nami jeszcze dwa tygodnie, a my nie ustajemy.

Zachęcamy do odwiedzin na profilu Rada Rodziców przy SP3 w Nidzicy oraz DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy pozwolili się nam zaczarować "radością pomagania".

Szkolny sztab WOŚP:

Anna Lewikowska, Agnieszka Siedlecka-Ciężka, Ewa Zdancewicz, Jacek Maculewicz.

Podsumowanie pierwszego tygodnia aukcji dla WOŚP

09.01.2024 08:57
        Galeria zdjęć->TUTAJ

Za trzy tygodnie o tej porze przeżywać będziemy wspólnie 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś TRÓJKA Nidzica MELDUJE nasz pierwszy ĆWIERĆFINAŁ - 2.900 zł w podsumowaniu pierwszego tygodnia aukcji dla WOŚP.
        Bo od tygodnia profil naszej Rady Rodziców przy SP3 w Nidzicy dzięki Wam wprost aż "gotuje się  od cudownych emocji. Dlatego od dziś co tydzień, w każdy poniedziałkowy wieczór, będziemy Wam prezentować efekt naszego wspólnego "działania w radości pomagania", której efekty znajdziecie tutaj: https://eskarbonka.wosp.org.pl/nyhuwapyro
        Szkolny sztab WOŚP:Anna Lewikowska, Agnieszka Siedlecka-Ciężka, Ewa Zdancewicz, Jacek Maculewicz.