Gala Sportu Szkolnego

18.04.2023 09:03

5 kwietna 2023r. odbył
        a się Gala Sportu Szkolnego. Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy podsumował rywalizację szkół w różnych kategoriach. Uwzględniano 10 najlepszych szkół w województwie.

W kategorii Orlik Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy uplasowała się na 6 miejscu.
        W Kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej zajęliśmy 4 miejsce.
        W klasyfikacji Generalnej Szkół Podstawowych uplasowaliśmy się na 8 pozycji.
        Te sukcesy są zwieńczeniem ogromnej pracy Dyrektorów, Nauczycieli oraz Uczniów, którzy z pasją angażują się w sport szkolny. Wyniki osiągnięte przez SP 3 przyczyniły się do zajęcia przez Gminę Nidzica 2 miejsca Klasyfikacji Generalnej Gmin.
        Na Gali nasza szkoła reprezentowana była przez Panią Dyrektor Marzenę Świderską oraz uczennice: Olgę Ciężką i Olgę Pietrowicz. Na Gali obecny był również nauczyciel Kazimierz Wrotek- Członek Zarządu Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Wyjazd przedszkolaków do sali zabaw Podwórko w Mławie

14.04.2023 08:33
        Galeria zdjęć->TUTAJ

Tuż po Świętach "Złote rybki" i "Tygryski" wyjechały na szalone harce do Sali Zabaw Podwórko w Mławie. Czekała tam na nich moc atrakcji m.in. trampoliny, ścianka wspinaczkowa, baseny pełne kulek i poduch oraz wiele innych! Najcenniejszy był jednak czas spędzony w grupie rówieśników i rozładowanie dziecięcej potrzeby ruchu i zabawy.
        Wróciliśmy do szkoły z uśmiechami na buziach i pełni nowych, niezapomnianych wrażeń, a dzieciaki już pytają o kolejną wycieczkę!
        Nad bezpieczeństwem czuwały panie: Edyta Chmielewska, Aleksandra Dembowska, Joanna Tyberska.

Warsztaty wielkanocne w grupie Złote rybki

07.04.2023 11:26
        Galeria zdjęć->TUTAJ

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom.

5 kwietnia w grupie,, Złote rybki" odbyły się warsztaty wielkanocne, które poprowadziła Pani Marylka Zwolińska.
        Tego dnia nasza klasa zamieniła się w pracownię plastyczną w której tworzyliśmy przepiękne ozdoby.
        Dzieci były bardzo kreatywne, a udział w warsztatach dostarczył im przyjemnych doznań.
        Bardzo dziękujemy Pani Marylce za przepiękne warsztaty oraz wspólnie spędzony czas.
        Wesołych Świąt Nocy Wielkiej, pomyślności wszelkiej, przepięknych pisanek, wody w lany poniedziałek, smacznego święconego.
        Po prostu wszystkiego najlepszego.
        Życzą przedszkolaki z wychowawcą
        Edyta Chmielewska i Joanna Tyberska.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpusek"

07.04.2023 10:45
        Galeria zdjeć->TUTAJ

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej w dniach 29 i 30 marca brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z matematyki i języka angielskiego. Konkurs odbył się na trzech poziomach edukacji - klas 1, 2 ,3. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 21 zadań.

Kibicujemy wszystkim uczestnikom i czekamy na wyniki olimpiady.
        Organizatorzy: Agnieszka Gnidzińska, Ewa Szwarc i Beata Gotowecka.

Wyjazd grupy Tygryski do Garncarskiej Wioski w Kamionce

07.04.2023 10:24
        Galeria zdjęć->TUTAJ

Tuż przed Wielkanocą grupa "Tygryski" wyjechała na poszukiwania upragnionej wiosny do Wioski Garncarskiej w Kamionce. Dzieci szukały skarbów ukrytych przez króla zajączków Maurycego Pierwszego, a kluczem do nagród było rozwiązanie zagadek poukrywanych w różnych zakątkach Rajskiego Ogrodu. Całe szczęście, że dostaliśmy mapy! Z wyprawy przywieźliśmy nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale także własnoręcznie malowane, drewniane pisanki. Na koniec wszyscy zrelaksowaliśmy się podczas seansu filmowego w kinie 3D. To były niezapomniane chwile!

Wychowawczyni: Aleksandra Dembowska
        Pomoc i zdjęcia: Joanna Tyberska.