Wycieczka klasy 3 a i 3 b do Koniuszyna

19.11.2021 10:46
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

Zapach skoszonej trawy, śmiech radosnej zabawy !

Zabawa bez końca i kiełbasa gorąca.

18 czerwca klasy 3a i 3b wybrały się na wycieczkę do Koniuszyna.

W cieniu sędziwych drzew dzieci miło i wesoło spędziły dzień, zapewne już odrobinkę tęskniąc za sobą, lecz przede wszystkim ciesząc się z nadchodzących wakacji.

Pozdrawiamy razem z naszymi Wychowawczyniami - Brygidą Dębińską oraz Ewą Szwarc.

Wszystkie kwiaty dla Mamy i Taty – klasa 2 b

19.11.2021 10:47

Galeria zdjęć -> TUTAJ

Mamy dla Was kolejną niespodziankę.Z okazji zbliżającego się Dnia Taty, a minionego Dnia Mamy, klasa 2 b pod kierunkiem Pani Bożenki i Pana Kazimierza Wrotek przygotowała kwieciste, jak najpiękniejsza z łąk życzenia, które przesyłamy wszystkim Mamusiom i Tatusiom z okazji ich święta.

Zapraszamy zatem do obejrzenia spektaklu pt. „Wszystkie kwiaty dla Mamy i Taty”:

Dekoracja i oprawa plastyczna jest dziełem Pań Asi Sątowskiej, Ani Czarzastej i Tereski Moszczyńskiej, a nagranie zrealizował i zmontował Jacek Maculewicz.

Telewizja „TRÓJKA” – szkolne wiadomości

19.11.2021 10:47
      Szkolne wiadomości -> TUTAJ

Nasza TELEWIZJA TRÓJKA na stałe zagościła w szkolnej rzeczywistości, której ostatni czas przyniósł dwa ważne wydarzenia. Do obejrzenia relacji z nich zapraszają Klaudia Maks i Olga Ciężka.

Nagranie, realizacja i montaż: Karol Rudziński,  Jacek Maculewicz

Piknik klasy 1 a nad nidzickim jeziorkiem

19.11.2021 10:48
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

„Lato, lato, lato czeka, razem z latem czeka rzeka.

Razem z rzeką czeka las, a tam ciągle nie ma nas…  ”

...ano nie ma nas, bo my na pikniku klasowym nad nidzickim jeziorkiem bawimy się wspaniale razem z naszymi Paniami Anią Godlewską i Asią Tyberską.

Radośni Pierwszoklaści gorąco pozdrawiają wszystkich uczniów „Trójki” i nie tylko.

Wyjazd integracyjny klasy 7 c

19.11.2021 10:48
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

Co gra w duszy uczniom klasy 7 c ? Oczywiście, że – po tak długiej rozłące – czerpanie radości ze wspólnie spędzonych chwil !

Okazją ku temu był wyjazd do Olsztyna. Najpierw obejrzeliśmy film pt. ,,Co w duszy gra”. W pamięci z pewnością pozostanie jego przesłanie: nie można przeżyć życia w poczekalni na lepsze jutro, nie można też pędzić do celu na oślep, gdyż w tej pogoni traci się to, co czyni życie wartościowym, czyli piękno ulotnych chwil.

Tego dnia cieszyliśmy się więc, że jesteśmy razem. Cieszyliśmy się tym, co jest wokół nas. Dreszczyku emocji dostarczyło nam pokonywanie przeszkód na niełatwej trasie w Leśnym Parku Linowym. Wszystkim udało się dotrzeć do mety bez problemu. Potem niebywałą frajdą stała się zabawa szyszkami, które tego dnia zamieniły się w lotki, samoloty, piłki, czy szczotki do drapania. Wyobraźnia nie miała granic !

To budujące dla wychowawcy, że tak długa rozłąka nie zniszczyła koleżeńskich więzi. Wciąż może być pięknie, mimo wszystko ! Wystarczy tylko chcieć i umieć cieszyć się tym, co jest wyjątkowe w swej zwyczajności.

Cudowne chwile klasa 7 c spędziła z wychowawczynią panią Anią Borkowską.