Nasi uczniowie i ich czworonożni przyjaciele

Galeria zdjęć -> TUTAJ

Obchodzony 17 lutego przez wiele szkół w Polsce Dzień Kota przybrał u nas formę, którą - ze względu na ilość nadesłanych zdjęć - trzeba nazwać raczej DNIEM wszystkich NASZYCH MILUSIŃSKICH.

W imieniu tych, którzy kochają zwierzęta zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych /nie tylko czworonożnych/ przyjaciół

„ ..I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate

Te, co skaczą i fruwają do galerii zapraszają...”

Marzena Świderska, Joanna Sątowska, Jacek Maculewicz

Bal karnawałowy w klasie 3 b

Galeria zdjęć -> TUTAJ

Na zakończenie karnawału, prezentujemy Państwu przepełnionych radością ze wspólnej zabawy uczniów z  klasy 3 b. Dzień balu był dla dzieci dniem wyjątkowym, dniem który zapewne pozostanie w ich pamięci na długo, dlatego nie sposób pominąć go w szkolnym kalendarzu. Radość, jaką im sprawił, możecie Państwo zobaczyć w galerii zdjęć, wykonanej przez Pana Jacka Maculewicza, któremu serdecznie dziękujemy za uwiecznienie tych chwil. Ogromne podziękowania kierujemy również w stronę Rodziców, którzy zaangażowali się w  w organizację i uświetnienie naszego balu. Serdecznie dziękujemy.

Uczniowie klasy 3 b wraz z wych. Panią Joanną Sątowską

Walentynkowe przebieranki naszych przedszkolaków

Galeria zdjęć -> TUTAJ

W piątek 12 lutego 2021 t. uczniowie naszych zerówek pojawili się w szkole przebrani w kolorowe stroje. Dzieci wcieliły się w postacie bohaterów z różnych bajek i filmów. Można było spotkać np. urocze wróżki, czarujące księżniczki, dzielnych żołnierzy, policjantów, wojowników ninja.

Maluszki doskonale bawiły się podczas różnorodnych zajęć muzyczno - ruchowych. a wielką satysfakcję sprawiło im również wręczenie sobie nawzajem walentynkowych kartek. Dobra zabawa i świetna atmosfera sprawiły, że ten pełen emocji i wrażeń dzień skończył się zbyt szybko.

Pozostając w walentynkowym nastroju życzymy wszystkim wspaniałych i wiernych przyjaciół.

- Puchatku....?

- Tak, Prosiaczku...?

- Nic, chciałem się tylko upewnić, że jesteś…

Walentynkowy Bal Karnawałowy w klasie 2 a

19.11.2021 11:05
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

Bal z okazji Walentynek w klasie 2 a  odbył się pod znakiem niezapomnianych emocji i wyśmienitej zabawy. Tegoroczne bale musiały być organizowane osobno w poszczególnych klasach, ale i tak ten długo wyczekiwany przez dzieci dzień był dla nich ogromną uciechą. Bal uświetniły liczne zabawy integrujące klasę oraz pokaz mody karnawałowej, podczas którego nasi wychowankowie mogli zaprezentować swoje bajkowe stroje przygotowane wraz ze swoimi Rodzicami, którym ponownie bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w organizację tak upragnionego przez nasze dzieci wydarzenia.

Dziękujemy !

wych. Dorota Płoszczuk, Joanna Sątowska

19.11.2021 11:05
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

9 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu zainicjowany przez Komisję Europejską w roku 2004. Tegorocznym obchodom przyświeca hasło „Działajmy razem!”. Nasi uczniowie z kl. 1 - 3 oraz dzieci z grup przedszkolnych uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych on-line prowadzonych przez dr Joannę Zabłocką - Skorek. Miały one na celu uwrażliwienie dzieci na niebezpieczeństwa jakie czyhają na nie w Internecie, przypomnienie, o czym trzeba pamiętać, aby być bezpiecznym w sieci oraz o ni etykiecie, czyli kulturze zachowania w sieci, która obowiązuje wszystkich jej użytkowników. Pamiętajmy, że Internet może dać wiele dobrego, pod warunkiem, że potrafimy z niego właściwie korzystać.

Dbajmy o wspólne bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni !

Marzena Swiderska, Joanna Czeszejko