• NIDA CUP 2023

III Półfinał w Koszykówce Chłopców Igrzyska Młodzieży

30.03.2023 18:34
        Galeria zdjęć->TUTAJ

28.03.2023r. odbył się III Półfinał w Koszykówce Chłopców Igrzyska Młodzieży. Drużyny uczestniczące w turnieju walczyły o awans do finału wojewódzkiego. Po zaciętej , sportowej rywalizacji najlepszą okazała się drużyna SP nr5 z Ełku. Drugie miejsce zajęła drużyna SP nr1 z Pisza. Drużyna naszej szkoły złożona z uczniów klasy 8c i 7 zajęła trzecie miejsce. Godną uwagi jest postawa naszych chłopców, którzy wykazali się ogromną wola walki do ostatnich sekund meczów. Dzięki!

Niespodzianką dla wszystkich okazał się być przygotowany przez nasze Panie Kucharki ciepły, dwudaniowy posiłek - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, drogie Panie.
        Skład drużyny: Feliński Ignacy, Feliński Karol, Fydrych Franciszek, Hutek Michał, Jankowski Maciej, Łochnicki Mikołaj, Nowakowski Karol, Sikorski Filip, Zasadzki Tobiasz. Trener: Kazimierz Wrotek.
        Organizatorami turnieju były: SP3 w Nidzicy i UKS "Trójka".

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łańcucie

28.02.2023 18:05
        Galeria zdjęć->TUTAJ

W Łańcucie rozpoczęła się właśnie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, w której bierze udział warmińsko-mazurska kadra wojewódzka.
        Z dumą informujemy Was kochani, że TRÓJKĘ Nidzica w turnieju finałowym reprezentują nasze uczennice Olga Ciężka oraz Olga Pietrowicz. Trenerem Młodzieżowej Kadry Dziewcząt jest Ada Lewandowska, a zmagania dziewcząt możecie śledzić w transmisjach na żywo na oficjalnym kanale PZ KOSZ.
        Pierwszy mecz już za nami, a kolejny już dziś o 15.30 - zapraszamy do kibicowania naszym Koszykarkom.

Turniej 5x5 w piłce nożnej halowej dla klas 4-6 i 7-8

30.01.2023 11:16
        Galeria zdjęć->TUTAJ

W piątek 27 stycznia nasze dwa zespoły SP 3 – 1, oraz SP 3 – 2, wzięły udział w zawodach zorganizowanych przez MOSiR Nidzica w ramach ferii zimowych 2023.Tego dnia zawodnicy TRÓJKI NIDZICA mieli przyjemność porywalizować z uczniami szkół podstawowych przybyłych z całej naszej gminy.
        Wiadomo liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, ale jak to w sporcie bywa na koniec przychodzi podsumowanie. Wychowankowie Karola Rudzińskiego mocno postawili poprzeczkę swoim rywalom, ale niestety w karnych o I i III miejsce lepsi okazali się przeciwnicy.
        Widać było, że nasze reprezentacje czuły satysfakcję z osiągniętych wyników … choć był lekki niedosyt!
        Ostatecznie zajęliśmy:
        SP3 NIDZICA – 1 zespół – II miejsce,
        SP3 NIDZICA – 2 zespół – IV miejsce.
        Brawo za walkę i pozostawienie serducha na boisku!
        Dziękujemy MOSIR NIDZICA, a wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Rodzinne rozgrywki

25.01.2023 17:04
        Galeria zdjęć->TUTAJ

20 stycznia z okazji organizacji „nocki w szkole” chłopcy z klasy VI b i rodzice choć na chwilę oderwali się od codziennych zajęć, smartfonów, komputerów i rozegrali między sobą mecze najpierw siatkówki następnie piłki nożnej. Wynik meczu nie miał tu żadnego znaczenia. Tak naprawdę nie była to rywalizacja tylko świetna zabawa, ale jednak nasi młodzi sportowcy przekonali się, że rodzice nie zapomnieli jak się gra w te dyscypliny.
        U rodziców wróciły wspomnienia z czasów, kiedy chodzili do „Trójki”. Było dużo uśmiechu i panowała świetna atmosfera, o to przede wszystkim chodziło organizatorowi Pawłowi Jankowskiemu. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas.