• III Półfinał w Koszykówce Chłopców Igrzyska Młodzieży

• 30.03.2023 18:34
        • Galeria zdjęć->TUTAJ

28.03.2023r. odbył się III Półfinał w Koszykówce Chłopców Igrzyska Młodzieży. Drużyny uczestniczące w turnieju walczyły o awans do finału wojewódzkiego. Po zaciętej , sportowej rywalizacji najlepszą okazała się drużyna SP nr5 z Ełku. Drugie miejsce zajęła drużyna SP nr1 z Pisza. Drużyna naszej szkoły złożona z uczniów klasy 8c i 7 zajęła trzecie miejsce. Godną uwagi jest postawa naszych chłopców, którzy wykazali się ogromną wola walki do ostatnich sekund meczów. Dzięki!

Niespodzianką dla wszystkich okazał się być przygotowany przez nasze Panie Kucharki ciepły, dwudaniowy posiłek - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, drogie Panie.
          Skład drużyny: Feliński Ignacy, Feliński Karol, Fydrych Franciszek, Hutek Michał, Jankowski Maciej, Łochnicki Mikołaj, Nowakowski Karol, Sikorski Filip, Zasadzki Tobiasz. Trener: Kazimierz Wrotek.
          Organizatorami turnieju były: SP3 w Nidzicy i UKS "Trójka".