Zawody powiatowe w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej

21.10.2022 16:49
        Galeria zdjęć-> TUTAJ

20.10.2022 r. odbyły się zawody powiatowe w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięły udział trzy nidzickie drużyny ze szkół nr 1, nr 2 i nr 3.
        Występ w zawodach należy zaliczyć do tych udanych!
        W pierwszym spotkaniu w ostatnich minutach drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 wyszła na prowadzenie i tak naprawdę ten mecz zaważył o tym kto awansował do kolejnego etapu rozgrywek.
        Gratulujemy Szkole Podstawowej nr 1 awansu do Finału Rejonu V i życzymy powodzenia.
        Jesteśmy niezmiernie dumni z postępów naszej drużyny, a oto nasi reprezentanci:
        • Piotr Fydrych
        • Karol Nowakowski
        • Krzysztof Jastrzębowski
        • Filip Sikorski
        • Alan Gagat
        • Kaja Kowalska
        • Sebastian Szczepkowski
        • Alan Drządzewski
        • Michał Klarewicz
        • Szymon Szczepański
        • Konrad Wiatrowski
        • Adrian Pijewski
        Klasyfikacja końcowa:
        I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr 1
        II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr 3
        III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr 2
        Wyniki:
        SP1 - SP3 1:0
        SP2 - SP1 0:4
        SP3 - SP2 4:1
        Gratulujemy trenerowi Karolowi Rudzińskiemu i naszej szkolnej drużynie.

Finał Województwa w piłce nożnej

17.10.2022 17:12
        Galeria zdjęć ->TUTAJ

Nasza drużyna 12.10.2022 r .reprezentowała szkołę podczas odbywającego się FINAŁU WOJEWÓDZTWA w piłce nożnej, organizowanego przez W-M SZS.
        W turnieju „Moje Boisko Orlik 2012” – edycja 2022 wzięło udział 6 drużyn. Rywalizacja była zacięta, a nasi zawodnicy pokazali podczas meczów charakter, ambicję oraz wolę walki o każdy metr boiska. Tak jest, że raz się wygrywa, raz remisuje, a czasem trzeba pomimo zaangażowania przełknąć gorycz porażki. To kolejne cenne doświadczenie, które pokazuje, że jeszcze trzeba popracować, by osiągnąć wyższy cel!
        Najważniejsze, że nasza drużyna te cele ma i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa …
        Czekamy na kolejne potyczki z rywalami, by znów móc sprawdzić swoje umiejętności!
        Szkolną drużynę reprezentowali: Piotr Fydrych, Filip Sikorski, Karol Nowakowski, Krzysztof Jastrzębowski, Alan Gagat, Kaja Kowalska, Sebastian Szczepkowski, Alan Drządzewski, Michał Klarewicz, Szymon Szczepański, Konrad Wiatrowski, Adrian Pijewski.
        Najlepszym zawodnikiem drużyny została: KAJA KOWALSKA.
        Już w najbliższy czwartek 20.10.2022 r. nasza reprezentacja weźmie udział w kolejnych rozgrywkach na które serdecznie wszystkich zapraszamy do SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 1 w Nidzicy.

Finał Wojewódzki w koszykówce 3x3 Orlik 2022 Igrzyska Dzieci i Młodzieży

15.10.2022 17:20
        Galeria zdjęć-> TUTAJ

11. 10. 2022 r. uczniowie kl. VIII c - Maciej Jankowski, Filip Sikorski Mikołaj Łochnicki oraz Tobiasz Zasadzki uczestniczyli w turnieju, który był Finałem Wojewódzkim w koszykówce 3x3 Orlik 2022 Igrzyska Dzieci i Młodzieży. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, podejmując w każdym z rozegranych meczy sportową walkę zostali 5 drużyną w województwie.
        Dziękujemy, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
        Opiekun: Kazimierz Wrotek.

Zgrupowanie Kadry Województwa Warmińsko- Mazurskiego w Człuchowie

15.10.2022 16:11
        Galeria zdjęć->TUTAJ

W dniach 7-9 października trzy nasze uczennice klasy 8c: Karolina Budka, Olga Ciężka i Olga Pietrowicz przebywały na zgrupowaniu Kadry Województwa Warmińsko- Mazurskiego w Człuchowie, gdzie przygotowywały się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Rozegrały mecze sparingowe z Kadrą Łódzką oraz Kadrą Pomorza. Trenerem Kadry jest Ada Lewandowska (Ełk) i Arkadiusz Majewski( Elbląg).
        Oprócz rozegranych meczów dziewczyny doskonaliły rozgrywkę na boisku, celność rzutów oraz inne techniki potrzebne w przyszłych rozgrywkach. To był intensywny, ale zarówno owocny czas. Dziękujemy trenerom.

,,Moje Boisko Orlik 2012’’ w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej

10.10.2022 16:44
        Galeria zdjęć->TUTAJ

06.10.2022 r. Szkoła Podstawowa nr 3 i Uczniowski Klub Sportowy Trójka byli organizatorami Finału Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Koszykówce 3x3 Dziewcząt ,,Moje Boisko Orlik 2012’’ w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
        W zawodach wzięły udział dwie reprezentacje naszej szkoły, podopieczne p. Doroty Malinowskiej. Dziewczęta dzielnie walczyły na boisku zajmując w ostatecznej klasyfikacji III i IV miejsce. Zawodniczki z pierwszych trzech miejsc zostały uhonorowane medalami. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy.
        Skład szkolnej reprezentacji:
        III miejsce- Pietrowicz Olga, Ciężka Olga, Budka Karolina, Cywińska Michalina,
        IV miejsce- Ruś Lena, Kleszcz Maja, Zakrzewska Natalia, Zakrzewska Pola.
        Serdecznie gratulujemy.
        Opiekunowie: Dorota Malinowska, Kazimierz Wrotek, Karol Rudziński.