• Obóz rekreacyjno - sportowy w Jantarze

• 08.09.2022 19:32
        • Galeria zdjęć->TUTAJ
        • Uczniowie naszej szkoły zameldowali się w miejscowości Jantar na obozie rekreacyjno- sportowym zorganizowanym przez UKS "Trójka". Będą uczestniczyli w zajęciach sportowych, rozwijać kreatywność, integrować się i przede wszystkim dobrze się wspólnie bawić.

Relacja z dnia pierwszego - zakwaterowanie, wygłupy w hotelowym basenie i przywitanie morza oraz dnia drugiego: rejs Krynica - Frombork (zwiedzanie miasta, piękny koncert organowy w katedrze).

Trzeciego dnia uczniowie korzystali z ładnej pogody - były gry i zabawy na plaży, kąpiel w morzu i promieniach słońca. Później zwiedzali okolicę, kupili pamiątki i lody, a przed samą kolacją schłodzili się w basenie.

Czwartego dnia aura troszeczkę się popsuła, ale mimo tego było bardzo wesoło. Śpiewając, tańcząc, podskakując, oglądając film w przerwach padającego deszczu uczniowie rozegrali również mecz koszykówki i piłki nożnej, a także kto chciał mógł uczestniczyć w mszy świętej.

Piątego dnia niezapomnianych emocji dostarczył czas spędzony w parku linowym. Dzięki wsparciu całej grupy uczniowie pokonywali własne lęki i zabawie nie było końca.

Dzień szósty tak, jak wszystkie poprzednie, spędzili bardzo aktywnie - były zajęcia sportowe, basen, a po kolacji grill. Wcześniej odwiedzili urocze zwierzaki w miejscowym Zoo, a także przeżyli nutkę rywalizacji jeżdżąc na quadach.

Ostatni wieczór przebiegał pod znakiem podsumowania obozu, gali talentów i wręczenia pamiątek i nocnych zabaw. Pozostaną cudowne wspomnienia!

Opiekunowie: Dorota Malinowska, Kazimierz Wrotek, Bartosz Kaczmarczyk, Paweł Jankowski.