Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny "Wolontariat w działaniu"

14.02.2024 08:22

smiley

Kordian Bigus-Chudziński uczeń kl.4a zajął 4 miejsce w Archidiecezjalnym Konkursie Plastycznym "Wolontariat w działaniu". Wielkie gratulacje Kordianie dla Ciebie i Twoich Rodziców.

Opiekun: Bogumiła Ruś.

Finał XV Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów BRD

26.01.2024 18:25

Galeria zdjęć->TUTAJ

Zawodnicy BRD TRÓJKI Nidzica kolejny raz na podium Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów.

W dniach 18-19.01.2024 na obiektach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 odbyły się kolejne Turnieje o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle w ramach Finału XV Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W doborowych stawkach po 12 drużyn (z dziesięciu województw) zawodnicy „Trójki” wypadli znakomicie.

Grupa młodsza: Alicja Witkowska, Maria Smolińska, Przemysław Węgierski i Aleksander Fydrych w klasyfikacji generalnej zajęła PIERWSZE miejsce drużynowo, a grupa starsza: Dawid Korpal, Piotr Fydrych i Julian Polinkiewicz uplasowała się na VI miejscu.

Tegoroczny sukces drużyny młodszej jest najlepszym wynikiem w historii startów w Lidze Mistrzów BRD.

Trener drużyn: Jacek Gnidziński.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Fajna akcja integracja" pod hasłem "Warmia, Mazury - cud natury "

14.01.2024 13:23
        Galeria zdjęć->TUTAJ

Maja Koch- uczennica klasy 5b - Zwycięzcą Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Fajna akcja integracja" pod hasłem "Warmia, Mazury - cud natury ".
        Konkurs promował postawy tolerancji, wzajemnego szacunku zgodnie z przesłaniem "jesteśmy różni i równi".
        Pasja tworzenia i piękno przyrody naszej małej ojczyzny możemy podziwiać w pamiątkowym kalendarzu, w którym znalazła się również grafika Mai.
        Marzena Świderska.

Rejonowa Olimpiada Zdrowia PCK.

12.01.2024 18:16
        Galeria zdjęć->TUTAJ

12 stycznia odbyła się Rejonowa Olimpiada Zdrowia PCK.
        Naszą szkołę reprezentowała Maja Michalska z klasy 6b, która zajęła III miejsce.
        Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyniki szkolnego konkursu na ozdobę oraz szopkę bożonarodzeniową „Wkrótce święta” 2023

20.12.2023 08:20
        Galeria zdjęć->TUTAJ

Z przyjemnością informujemy, że wpłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jury po długich naradach nagrodziło w dwóch kategoriach następujące osoby:

Kat.I : OZDOBY bożonarodzeniowe:

Klasy 0- 3:

I miejsce ex aequo: Nikodem Jastrzębowski Nikodem Bruździak

II miejsce ex aequo: Hanna Felińska Mateusz Feliński Kacper Chmielewski

III miejsce ex aequo: Iga Karólska Magdalena Majewska

Klasy 4 -8:

I miejsce: Tymoteusz Bonczar

II miejsce: Julia Trzcionkowska

III miejsce: Maja Grudzińska

Kat. II : SZOPKA bożonarodzeniowa:

I miejsce ex aequo : Hanna Lipińska Aleks Zalewski Aleksandra Siedlecka Kacper Lewandowski

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwłaszcza rodzicom za zaangażowanie się w przygotowane arcydzieł bożonarodzeniowych.

Dyrekcja: SP 3 w Nidzicy p. Marzena Świderska p. Jacek Gnidziński oraz nauczyciel plastyki p. Ewelina Łukasik.