Jarmark Bożonarodzeniowy

11.12.2022 19:44
        Galeria zdjęć->TUTAJ

Czwarty, zorganizowany przez Jacek Kosmala - Burmistrz Nidzicy Jarmark Bożonarodzeniowy skupił 9 grudnia w centrum naszego miasta wszystkich chcących pomóc małemu Tomkowi Tomek Breński- nasz dzielny wojownik.
        Jest to wydarzenie, na którym, tak jak w ubiegłym roku, nie mogło zabraknąć naszej szkoły. Dziękujemy Wszystkim, którzy w niemal magicznej świątecznej atmosferze zechcieli spędzić to popołudnie razem z nami.
        Nasze szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę dzieci i ich rodziców, którzy przygotowali ozdoby świąteczne - wierzymy, że gdy przyozdobią Państwa domy w cudowny czas Bożego Narodzenia, będą przypominały o szczytnej idei niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują. Dziękujemy naszym rodzicom i nauczycielom którzy "osłodzili" to spotkanie, przygotowując na nie specjały ze swoich sekretnych i znanych tylko sobie przepisów. Wreszcie Dziękujemy naszym Paniom z kuchni za przygotowanie pysznego czerwonego barszczu i domowych uszek.
        Niech radość i chęć pomagania, którą przynieśliście Państwo ze sobą do nas w piątkowe popołudnie będzie z Wami również przy wigilijnym stole.
        Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy.
      • XXI zbiórka żywności

07.12.2022 18:41
        Galeria zdjęć->TUTAJ

Jak co roku uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze wzięli udział w XXI zbiórce żywności. Zbiórka odbyła się w trzech sklepach: w Biedronce, w Młynie i Livio. W sumie wolontariusze zebrali 175kg żywności. Paczki będą przekazane osobom starszym i potrzebującym.
        Opiekun Szkolnego Koła Caritas i koordynator akcji: Bogumiła Ruś.

Akcja "Zamień Pluszaka na Karmę dla Psiaka"

23.11.2022 17:14
        Ogłaszamy misiową akcję "Zamień Pluszaka na Karmę dla Psiaka".
        Polega ona na tym, że do 25 listopada (Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia) możecie przynieść do szkoły swoje pluszaki, które sprzedamy na zorganizowanym w najbliższy piątek kiermaszu, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczymy na zakup karmy dla zwierząt ze schroniska Podaj Łapę w Tatarach.
        Maskotki możecie przynosić do p. Jacka Maculewicza s. 24, lub p. Joanny Sątowskiej s. nr 4.