• Jarmark Bożonarodzeniowy

• 11.12.2022 19:44
        • Galeria zdjęć->TUTAJ

Czwarty, zorganizowany przez Jacek Kosmala - Burmistrz Nidzicy Jarmark Bożonarodzeniowy skupił 9 grudnia w centrum naszego miasta wszystkich chcących pomóc małemu Tomkowi Tomek Breński- nasz dzielny wojownik.
          Jest to wydarzenie, na którym, tak jak w ubiegłym roku, nie mogło zabraknąć naszej szkoły. Dziękujemy Wszystkim, którzy w niemal magicznej świątecznej atmosferze zechcieli spędzić to popołudnie razem z nami.
          Nasze szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę dzieci i ich rodziców, którzy przygotowali ozdoby świąteczne - wierzymy, że gdy przyozdobią Państwa domy w cudowny czas Bożego Narodzenia, będą przypominały o szczytnej idei niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują. Dziękujemy naszym rodzicom i nauczycielom którzy "osłodzili" to spotkanie, przygotowując na nie specjały ze swoich sekretnych i znanych tylko sobie przepisów. Wreszcie Dziękujemy naszym Paniom z kuchni za przygotowanie pysznego czerwonego barszczu i domowych uszek.
          Niech radość i chęć pomagania, którą przynieśliście Państwo ze sobą do nas w piątkowe popołudnie będzie z Wami również przy wigilijnym stole.
          Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy.