„Podaruj Andrzejowi uśmiech pluszaka” - zapraszamy do udziału w akcji

15.11.2021 20:00
      Kochani !

Serdecznie DZIEKUJEMY naszym Rodzicom, Uczniom i pracownikom TRÓJKI Nidzica, którzy zaangażowali się w akcję „Kiermasze ciast dla Andrzeja Zakrzewskiego” - razem udało się nam w ten sposób zebrać kwotę ponad 1.000 zł, co w połączeniu z otrzymanymi od anonimowego Darczyńcy „grosiakami „daje łącznie niemal 1.500 zł.

Ponieważ ze względu na sytuację epidemiologiczną na razie nie możemy organizować kiermaszy ciast, zainspirowani przez Panią Katarzynę Kwiatkowską oraz Annę Burską – Misztal ruszamy z akcją „Podaruj Andrzejowi uśmiech pluszaka”. Krótko mówiąc zorganizujemy w szkole zbiórkę pluszaków i innych drobnych zabawek, które przez tydzień pozostawimy w kwarantannie, a potem wystawimy na sprzedaż - pluszaki i drobiazgi można przynosić do pracowni nr 12 przez najbliższe 2 tygodnie.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy za zaangażowanie w pomoc Panu Andrzejowi. Za przyłączenie się do akcji SERDECZNIE DZIEKUJĘ Szkolnemu Kołu Caritas oraz jego Opiekunce - Pani Bogumile Ruś.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z kiermaszy:

Koordynator:  Jacek Maculewicz

Akcja charytatywna pod hasłem ,,Jesienna paczka dla psiaczka”

16.11.2021 21:59
      Galeria zdjęć -> TUTAJ

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom wspierając schronisko dla psów „Podaj łapę” w Tatarach. Udało się zebrać bardzo dużo pożywienia, kocyków, zabawek, środków czystości i wiele innych rzeczy niezbędnych naszym czworonożnym przyjaciołom. Wszyscy darczyńcy wzięli udział w loterii fantowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

W czasie wizyty w zaprzyjaźnionym przytulisku szkolną delegację oprowadzał kierownik schroniska Pan Roman Brzozowski, który z wielką pasją i radością opowiadał o pracy ze zwierzakami. Wiele psów to zwierzęta, które były bite, głodzone i porzucone przez właścicieli, dlatego tak bardzo potrzebują ciepła i czułości. ,,Nasze schronisko – mówił pan R. Brzozowski – to miejsce, w którym nie jest ważna ani metryka, ani wygląd psiaka, to azyl, w którym każdy niechciany zwierzak znajdzie ciepły kąt i pełną miskę”.

Akcja charytatywna pod hasłem ,,Jesienna paczka dla psiaczka” to znakomity przykład na to, że już od najmłodszych lat warto uczyć miłości i szacunku do wszystkich zwierząt: tych, które są w naszych domach i tych, dla których domem jest schronisko.

Rusza akcja „Jesienna Paczka dla Psiaczka”

26.09.2021 18:50

Kochani Uczniowie i Rodzice !

Po raz kolejny rusza akcja „Jesienna paczka dla psiaczka”. Pokażmy znowu, że mamy w Trójce otwarte i wielkie serca !. Zbieramy karmę, koce, zabawki, smycze, itp. na parterze szkoły przy plakacie promującym akcję. Prosimy dołączyć karteczki z imieniem, nazwiskiem oraz klasą. Każda kartka weźmie udział w LOTERII FANTOWEJ. Pomaganie jest super!

Elżbieta Skwarska
      Ewelina Łukasik