• Przedszkolaki przystąpiły do akcji „Pomoc dla Ukrainy”

• 24.04.2022 21:29
      • Galeria zdjęć -> TUTAJ
      • Jak pokazały ostatnie dwa lata pandemii, szkoła to nie tylko wiedza i nauka. Szkoła to również miejsce, gdzie uczniowie nabierają poczucia własnej wartości i dbają o właściwe relacje z innymi. W ,,Trójce” nasi uczniowie nie tylko uczą się koleżeństwa, przyjaźni, tolerancji, ale są uwrażliwiani na potrzeby innych ludzi.

W obliczu wojny w Ukrainie dzieci z grup przedszkolnych 0,,a” i 0,,b” spontanicznie przystąpiły do akcji ,,Pomoc dla Ukrainy". Przedszkolaki z wielką dbałością o szczegóły zorganizowały słodki kiermasz. W tę wyjątkową akcję charytatywną włączyła się cała społeczność przedszkolna: dzieci, rodzice, dziadkowie i nauczyciele. Przygotowano zestawy słodkich przepysznych ciast i babeczek. Dwudniowa degustacja tych wspaniałych smakołyków zaowocowała kwotą 738 zł, co oznacza, że łącznie wsparliśmy już uchodźców z Ukrainy kwotą 4.603,18 zł.

Dziękujemy przede wszystkim Rodzicom i Dziadkom naszych przedszkolaków za przygotowanie wybornych i apetycznych wypieków.

Jednak największe podziękowania kierujemy do naszych najmłodszych: za otwarte serca, za ogromne zaangażowanie, za wielką dobroć.

Brygida Dębińska i Ewa Szwarc