• Mistrzostwa Województwa w Koszykówce Dziewcząt 3 x 3 – Igrzyska Dzieci w Trójce

• 09.06.2022 12:56
        • Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy była po raz kolejny organizatorem Mistrzostw Województwa w Koszykówce. Tym razem była to Koszykówka 3x3 Dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci. W mistrzostwach wzięły udział 4 drużyny.

Rywalizacja odbyła się w sportowej atmosferze. Reprezentacja naszej szkoły, po zaciętych meczach, zajęła III miejsce. Dziewczynkom - Karolinie Budka, Oldze Ciężkiej, Michalinie Cywińskiej i Oldze Pietrowicz – gratulujemy !

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami i pucharami. Zespoły z trzech pierwszych miejsc otrzymały medale. Po zakończeniu meczy uczestnicy mogli porozmawiać o koszykówce i miło spędzić czas przy kiełbasce z grilla.

Przy okazji gratulujemy też dziewczynkom, które 31 maja w Ełku, w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mistrzostwach Województwa w Koszykówce 3x3 Dziewcząt zajęły V miejsce - Hania Bagińska, Patrycja Cendrowska, Nikola Lachtara, Michalina Woźniak.

Organizatorem turnieju byli: pani Dorota Malinowska, pan Kazimierz Wrotek i pan Paweł Jankowski. Współorganizatorem był MOSiR Nidzica.