GRAMY RAZEM Z LENKĄ

26.09.2020 14:56

czyli kl. 4 b i RYMOWANKI DLA LENKI

W przebogatym nauczaniu Jana Pawła II można znaleźć wiele cytatów mówiących o tym, jak piękniej żyć. Słowa Papieża są wciąż żywe i to one stały się inspiracją dla uczniów klasy 4 b, którzy na lekcji języka polskiego stawiali swoje pierwsze poetyckie kroki. Ich zabawa z rymami przerodziła się w apel o wsparcie  Lenki Mazur.

Rymowanki płyną z głębi wrażliwych dziecięcych serc i są wyrazem troski o drugiego człowieka.

Dla Ciebie Lenuś, posłuchajcie !

Anna Borkowska

• Lenka gra przeciwko SMA

26.09.2020 13:04

Kochani !

Z dumą dzielimy się z Wami wiadomością, że dzięki trwającej od tygodnia akcji już udało się nam zebrać ponad 1000 zł dla Lenki Mazur.

Przekazaliśmy zebraną dotąd kwotę, a nasza AKCJA TRWA. Zbieramy pieniążki do ustawionych w szkole puszek i zbieramy nakrętki.

Dziękujemy Szkolnemu Kołu Caritas pod opieką Pani Bogusi Ruś, która w imieniu koła przekazała Lence kolejne 300 zł. Dobro cudownie otula świat.

Nauczyciele SP nr 3 dla Lenki Mazur

16.09.2020 17:50
        Razem możemy więcej !

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy z dumą dołącza do belferchallenge. Tak jak cała nasza szkolna społeczność pomagamy Lence Mazur w zbiórce pieniążków na najdroższy lek świata.

Życząc jej Najbliższym dużo siły i uśmiechów Malutkiej na co dzień, dziękujemy Wszystkim, którzy już dołączyli do akcji i zachęcamy do udziału w niej.

Zagrajmy z Malutką i niech z dnia na dzień będzie nas coraz więcej, bo zawsze WARTO POMAGAĆ !

Zapraszamy do obejrzenia filmiku:

Pajacyki dla Lenki Mazur

„Trójka” dla Lenki Mazur

16.09.2020 17:42
        Razem możemy naprawdę wiele !

Właśnie zainicjowaliśmy akcję pomocy małej Lence Mazur, która wraz z najbliższymi i wieloma ludźmi o wielkich sercach zbiera pieniądze na najdroższy lek świata. Lenka gra przeciwko SMA.

Kochana Lenko !

W czwartek – 10 września 2020 r. w sali gimnastycznej byli z Tobą nasi najmłodsi Wychowankowie, ale do akcji przystępuje cała Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy. Niebawem w widocznych i monitorowanych miejscach naszej szkoły pojawią się puszki, do których wrzucić będzie można pieniążki, ale wspomóc Malutką możemy również przynosząc do szkoły plastikowe nakrętki.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku :

Pajacyki dla Lenki Mazur

Pomóżmy małej Lence

16.09.2020 17:38

Kochani !

10 września 2020 r.  inicjujemy akcję pomocy małej Lence Mazur - podczas trzeciej godziny lekcyjnej spotkamy się w sali gimnastycznej z najmłodszymi wychowankami z klas 0 - 4, którzy symbolicznie będą w ten sposób reprezentować naszą szkołę w „tańcu pajacyków”.

Do akcji dołączamy jednak wszyscy - KAŻDY Z NAS będzie mógł pomóc Lence zdobyć pieniążki na najdroższy lek świata. Lenka choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Rodzina potrzebuje 9,5 mln złotych. Czasu jest coraz mniej, bo pieniądze trzeba zebrać do listopada.

TRZYMAJ SIĘ Malutka... Jesteśmy z Tobą !

Zapraszamy do obejrzenia filmiku