• Zwiedzanie szkoły przez przedszkolaków

• Dzieci z Oddziału Przedszkolnego - „Tygryski” zwiedziły naszą szkołę. Odwiedziły m.in. gabinet dyrekcji, bibliotekę i sekretariat. Z zaciekawieniem obserwowały lekcję wf-u na dużej, odnowionej sali, na której w najbliższej przyszłości same będą ćwiczyć! Przez cały dzień uśmiechy nie schodziły z buzi naszych „Tygrysków”.

Wychowawczyni: Aleksandra Dembowska.

Zdjęcia: Joanna Tyberska.

• Prace plastyczne przedszkolaków

• Dzieci z "0"b przedstawiają swoje pierwsze prace grupowe, na których nad naszą szkołą świeci piękne słońce. Witamy i życzymy, żeby to słoneczko świeciło nam przez cały nowy rok szkolny.

Wychowawczyni: Joanna Sątowska.

• Szkolne koło informatyczne

• Drodzy uczniowie!

Wychodząc naprzeciw waszym zainteresowaniom zapraszamy do udziału w zajęciach w ramach szkolnego koła informatycznego.

Spotkania będą odbywały się co czwartek o godzinie 15:15. Czekamy na Was w nowej pracowni w której na pewno będzie się działo!

• Ubezpieczenie uczniów na rok szkolny 2022/2023

• Drodzy rodzice !

W zeszłym roku wybierając ofertę ubezpieczenia zagwarantowaliśmy sobie stałą składkę na dwa lata, ale wzrost świadczeń o 10 %.

W załączniku przedstawiamy ofertę ubezpieczenia, którą wybraliśmy dla naszych uczniów na rok szkolny 2021/2023 - ostatnia kolumna, ale składka na dziecko to 42 zł.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na ubezpieczenie dziecka w szkole, prosimy o dokonywanie wpłat na konto Rady Rodziców z podaniem danych:

imię i nazwisko dziecka /  klasa /  wychowawca oraz dopisek: Ubezpieczenie

Wpłaty należy dokonać do 15.10.2022 r.

Nr konta Rady Rodziców:  34 1020 3613 0000 6702 0135 6831

Rada Rodziców przy SP nr 3

• Zgrupowanie integracyjne w Ełku

• Od 21.08.2022 r. do 28.08.2022 r. nasze uczennice: Olga Ciężka, Olga Pietrowicz, Maja Kleszcz oraz Michalina Cywińska uczestniczyły w zgrupowaniu integracyjnym w Ełku, gdzie pod okiem trenerów: Ady Lewandowskiej i Arkadiusza Majewskiego przygotowywały się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży U-14 2022/2023.

Dziękujemy trenerom Warmińsko – Mazurskiej Kadry Wojewódzkiej Młodziczek w Koszykówce Kobiet za profesjonalne treningi, za pasję i cenne wskazówki, ogrom wiedzy, strategii i niezapomniane chwile, które nasze uczennice z Wami spędziły.