• Działalność Rady Rodziców - rok szkolny 2023/2024

Aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

03.01.2024 08:37

Jak co roku o tej porze ZAPRASZAMY na profil naszej Rady Rodziców przy SP3 w Nidzicy , która właśnie dziś - aukcjami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zainicjowała naszą wspólną "zabawę w pomaganie"i gdzie już od dziś można się do naszej zabawy przyłączyć.

Startujemy wspomnieniami naszych licytacji, które od kilku lat rozgrzewają w styczniu profil Rada Rodziców TRÓJKI i NASZE SERCA również - jak rok, dwa i trzy lata temu...

ZAPNIJCIE PASY, bo BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

TRÓJKA Nidzica - od ZAWSZE z WOŚP

• Przypomnienie zeszłorocznego rekordu Trójki dla WOŚP

14.12.2023 17:52

Kto pamięta nasz zeszłoroczny TRÓJKOWY rekord WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY?!?

Przypominamy go dziś tylko po to, by powiedzieć, że w tym roku, tak jak od niemal 20 już lat, TRÓJKA również powalczy dla WOŚP!

Od stycznia ruszamy z licytacjami i tu prośba: jeśli w trakcie porządków świątecznych znajdziecie coś, co może nam się przydać do licytacji w naszej Szkole przynieście to do niezastąpionego w organizacji licytacji fantów Jacka Maculewicza.

My - Rada Rodziców przy SP3 -ze swojej strony prosimy o wiadomości na messenger, jeśli chcecie wystawić jakąś usługę lub przedmiot na naszych licytacjach online - jak co roku będzie nam potrzebny opis, zdjęcia, cena wywoławcza i sposób odbioru. Każdy z nas bez wątpienia znajdzie w swoim otoczeniu kogoś, kto ma jakiś "dar" lub np. umiejętność, którą inni z radością wylicytują!

Potraktujmy grudzień jako przygotowanie, tak byśmy od stycznia mogli ruszyć pełną parą, nie wiem jak Wy, ale my - Rada - nie możemy się już doczekać tych wspaniałych emocji, które towarzyszą TRÓJKOWYM licytacjom WOŚP.

Liczymy na Was.

Ogólnopolski program "Akcja menstruacja w Twojej szkole"

06.11.2023 17:59
        Miło nam poinformować, iż nasza Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy dzięki staraniom Rada Rodziców przy SP3 w Nidzicy zakwalifikowała się do ogólnopolskiego programu ,,Akcja menstruacja w Twojej szkole”.
        Celem programu jest poprawienie komfortu życia dziewcząt, zmniejszenie skali ubóstwa menstruacyjnego wśród osób uczących się oraz przełamanie barier edukacyjnych związanych z menstruacją.
        Nasza placówka została zaopatrzona w środki higieniczne (różnego rodzaju podpaski), które znajdują się w damskich toaletach i są oznakowane plakatem informacyjnym. Korzystajcie z nich mądrze, wedle potrzeby, mamy zapas na cały rok!
        Żywimy nadzieję, że udział w programie poprawi komfort uczenia się w naszej szkole oraz wpłynie pozytywnie na samopoczucie naszych uczennic.

Imienne worki z logo szkoły

06.11.2023 17:44
        Z okazji pasowania Rada Rodziców ufundowała uczniom imienne worki z logo szkoły.
        Drodzy Uczniowie witamy Was jako już prawowitych uczniów w naszej Trójce!