SZLACHETNA PACZKA W SZKOLE=WSPANIAŁA LEKCJA DOBRA

22.11.2023 19:59

Przygotowanie szlachetnej paczki, to dla młodego pokolenia niezwykle wartościowa lekcja empatii i otwartości na problemy drugiego człowieka, to również nauka o tym, że każdy z nas ma w jakiejś mierze wpływ na otaczający świat.

Wzorem ubiegłego roku przystąpiliśmy do akcji zorganizowania szlachetnej paczki wspólnie z Centrum Edukacji ZDZ w Nidzicy.

Bo RAZEM możemy WIĘCEJ

Kiermaszami ciast TRÓJKA Nidzica rozpoczęłą akcję zbierania funduszy na zakup produktów zgodnie z listą potrzeb dla wybranej Rodziny. Zachęcamy do dzielenia się dobrem i przyniesienia do szkoły produktów spożywczych z długim terminem ważności takich jak: olej, mąka, cukier, dżemy, konserwy, pasztety, kisiele, herbata, kawa itp. oraz produktów higienicznych i gospodarstwa domowego.

Zbiórka trwać będzie do 10 grudnia, a jej koordynatorem jest p.Bogumiła Ruś Szlachetna Paczka Nidzica

Kasztanobranie dla Marysi Łamejko - akcja trwa

19.10.2023 15:00

Galeria zdjęć->TUTAJ

Przede wszystkim DZIĘKUJEMY każdemu z Was, kto dołączył do naszego Kasztanobrania dla Marysi Łamejko i przyniósł nam do szkoły choćby jedną ich reklamówkę - myślę, że KASZTANÓW MAMY JUŻ OK TONY, ale na tym nie przestajemy.... Bo jak już pisaliśmy - każda reklamówka NA WAGĘ ZDROWIA.

AKCJA trwać będzie JESZCZE DO PIĄTKU 20 października.

RAZEM ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy oraz Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Rogożu DZIĘKUJEMY i zachęcamy do wspólnego zbierania jeszcze tylko do końca tygodnia.

W TRÓJCE akcję koordynują:

Joasia Sątowska oraz Jacek Maculewicz.

Armia Marysi z Olsztyna

Kasztanobranie dla Marysi Łamejko

09.10.2023 16:26

Najbliższe 2 tygodnie będą w naszej TRÓJCE stać pod znakiem KASZTANOBRANIA dla Marysi Łamejko.

Naszym celem jest zebranie 2,5 tony kasztanów i podejmujemy to wyzwanie razem ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy - naszym partnerem w dokładnie takiej samej akcji, gdy przed trzema laty razem zbieraliśmy kasztany dla małej Lenki.

Teraz chcemy pomóc Marysi Łamejko, która walczy z guzem mózgu.

Jeśli zatem znajdziesz np. w weekend chwilkę, żeby rodzinnie wybrać się w pobliże nidzickiego zamku, to zachęcamy by spędzić ten czas z Marysią w sercu - poproś mamę, tatę, babcię, dziadziusia i pójdźcie razem na wspólny kasztanowy spacer.

Miejsc, w których można znaleźć kasztany jest z pewnością dużo i sami znacie je najlepiej - najważniejsze, by się po nie po prostu wybrać, znaleźć i przynieść do szkoły i postawić w holu w głównym wejściu.

Każda reklamówka na wagę zdrowia.

Akcja będzie trwać do 20 października i zachęcamy wszystkich do włączenia się w nią - niech nas i kasztanów będzie jak najwięcej niech rośnie i pomaga Armia Marysi z Olsztyna

Wszelkie zapytania prosimy kierować do Pani Joanny Sątowskiej i Jacka Maculewicza #ksztanowelove

Kiermasz ciast dla Marysi Łamejko

29.09.2023 17:50

Galeria zdjęć->TUTAJ

Z wielką radością informujemy, że zebraliśmy ponad 611 zł dla chorej na nowotwór mózgu Marysi.

Dziękując naszym trójkowym łasuchom za hojność, a naszym kochanym mamusiom za upieczenie ciast życzymy małej Marysi POWROTU DO ZDRÓWKA!

Razem z uczniami klasy 5a Samorząd Uczniowski oraz Panie Dorota Malinowska, Ewelina Łukasik i Bogumiła Ruś.