• Turniej koszykarski z cyklu Liga Power Basket

• 08.04.2024 08:43
      • Galeria zdjęć->TUTAJ

W dniu 27.03.2024 r. w Mławie drużyna koszykarzy z klasy sportowej SP 3 Nidzica wzięła udział w kolejnym turnieju koszykarskim z cyklu Liga Power Basket U13. W turnieju wzięły udział zespoły z Power Basket Mława (2 roczniki ) oraz Power Basket Ciechanów i SP 3 Nidzica. Głównym założeniem i celem turnieju była konfrontacja umiejętności i postępów poszczególnych drużyn oraz indywidualnych predyspozycji i umiejętności koszykarskich zawodników. Podopieczni Jarosława Kosobuckiego ukończyli rywalizację na 2 miejscu tuż za Power Basket Ciechanów wyprzedzając 2 zespoły Power Basket Mława.

Najlepeszy zawodnik SP 3 Nidzica: Aleksander Rynkowski.

wyróżnienie: Jan Polinkiewicz.

Skład zespołu SP 3 Nidzica:

Bober Miłosz, Bonczar Tymoteusz, Chorosz Filip, Dusiński Jakub, Hojnacki Michał, Kimborowicz Hubert, Mątwicki Maciej, Polinkiewicz Jan , Polinkiewicz Julian , Rynkowski Aleksander , Skibiński Jędrzej.

Podziękowania dla rodziców zawodników kl. 6b za transport i kibicowanie.