• Turniej Liga Power Basket-Girls

• 01.03.2024 18:09
      • Galeria zdjęc->TUTAJ

Zawodniczki 4 klasy sportowej (profil koszykówki) ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy w dniu 28.02.2024r. uczestniczyły w turnieju Liga Power Basket - Girls.

W turnieju uczestniczyły 3 zespoły SP 3 Nidzica, UKS 2 Nidzica i drużyna Power Basket Mława.

Celem turnieju było sprawdzenie koszykarskich zespołów i indywidualnych umiejętności koszykarek.

Podopieczne Jarosława Kosobuckiego z SP3 Nidzica rywalizowały ze starszymi i bardziej doświadczonymi koszykarkami dając sobie świetnie radę i popisując się naprawdę efektownymi akcjami. To pierwszy turniej ligowy, w którym dziewczęta z SP3 Nidzica wzięły udział.

Najlepszą zawodniczką zespołu została Aleksandra Siedlecka.

Skład dziewcząt Zuzanna Zalewska, Amelia Choszczewska, Amelia Szczypińska, Amelia Kołakowska, Julia Trzcionkowska, Aleksandra Siedlecka, Julia Gagat, Weronika Zalewska, Antonina Maźno, Maja Michalak, Fedorowicz Oliwia, trener Jarosław Kosobucki.

Podziękowania Rodzicom dziewcząt klasy 4 b za transport i doping.