• Gala "Prymusy, Talenty i Super Talenty Roku 2023"

• 08.10.2023 14:17
        • Galeria zdjęć->TUTAJ

• Koniec września upłynął nam pod znakiem emocji związanych z galą wręczenia statuetek "Prymus, Talent i Super Talent Roku 2023", podczas której uhonorowano najwybitniejszych uczniów naszej gminy. Gospodarzem uroczystości był Pan Jacek Kosmala - Burmistrz Nidzicy, a organizatorem Pani Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy Joanna Dobroń oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy.

Galę rozpoczął i uświetnił występ naszej uczennicy klasy 6b Ali Witkowskiej, która brawa dla siebie wyśpiewała wierszem Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej "Pocałunki" w interpretacji Sanah. W przygotowaniu piosenki i jej wykonaniu Alę wsparł Jacek Maculewicz. Dziękuję Alu.

Ku naszej radości w gronie uczniów wyróżnionych przez Pana Burmistrza Nidzicy - Jacka Kosmalę są wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy. A oto oni:

Tegorocznym laureatem tytułu PRYMUS roku został:

Michał Hutek- nauczyciel prowadzący Anna Borkowska  .

Statuetką SUPER TALENT ROKU uhonorowani zostali:

Kinga Maksym- opiekun Agnieszka Gnidzińska

Drużyna BRD - grupa młodsza:

Maria Smolińska, Przemysław Węgierski, Aleksander Fydrych, Alicja Witkowska. Opiekun drużyny Jacek Gnidziński.

Drużyna BRD - grupa starsza:

Piotr Franciszek Fydrych, Dawid Korpal, Paweł Chmielewski. Opiekun drużyny Jacek Gnidziński.

Drużyna koszykówki 3x3:

Michalina Cywińska, Karolina Budka, Olga Ciężka, Olga Pietrowicz- trener Dorota Malinowska.

Statuetką TALENT ROKU uhonorowani zostali:

Drużyna piłki nożnej:

Kaja Kowalska, Karol Nowakowski, Filip Sikorski, Konrad Wiatrowski, Szymon Szczepański, Adrian Pijewski, Michał Klarewicz, Krzysztof Jastrzębowski, Alan Gagat, Sebastian Szczepkowski, Alan Drządzewski.

Trener: Karol Rudziński.

Drużyna koszykówki 3x3:

Lena Ruś, Maja Kleszcz, Natalia Zakrzewska, Pola Zakrzewska- trener: Dorota Malinowska.

GRATULUJEMY wszystkim uhonorowanym uczniom oraz ich Opiekunom - nauczycielom Szkoły podstawowej nr 3 W Nidzicy.

Szczególne słowa uznania i gratulacje kierujemy w stronę Rodziców wyróżnionych uczniów - Państwa Dzieci to DUMA NASZEJ SZKOŁY.

Społeczność oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy:

Marzena Świderska, Jacek Gnidziński.