• Finał Centralny Ogólnopolskiego Turnieju Liga Robotów

• 12.12.2023 16:03
        • Galeria zdjęć->TUTAJ
        • Finał Centralny Ogólnopolskiego Turnieju Liga Robotów przeszedł do historii!

W finałowych rozgrywkach na PGE Narodowy w Warszawie zmierzyły się ze sobą 33 drużyny z całej Polski.

Do LIGI ROBOTÓW ogólnie przystąpiło 700 zespołów, które najpierw przeszły przez etap eliminacyjny na poziomie regionalnym.

Podczas turnieju na narodowym spośród 33 ekip wyłoniono 16 drużyn, które zakwalifikowały się do ścisłego finału.

Nasza reprezentacja w składzie:

Zosia Stańczyk, Kacper Krawczyk, Jakub Kęcik, Jan Polinkiewicz, Julian Polinkiewicz, Jakub Dusiński dzielnie walczyła ostatecznie zajmując 14 lokatę.

Było to dla nas pierwsze tej rangi wydarzenie, które przyniosło nam masę doświadczeń, emocji, a przede wszystkim możliwości poznania fantastycznych ludzi.

W poszczególnych kategoriach zajęliśmy:

miejsce - w konkurencji zadanie praktyczne - PRZEJAZD ROBOTA NA MACIE

miejsce - konkurencja Programowanie

miejsce - konkurencja Wyścig.

Drużyna TRÓJKI dzielnie zmagała się ze wszystkimi konkurencjami , starając się jak najlepiej reprezentować nasz region oraz miasto. To duży sukces dla naszych podopiecznych, którzy mierzyli się z ekipami mającymi doświadczenie nawet z zawodów międzynarodowych.

Jesteście naszą dumą i jeszcze jedno… pokazaliście, że jeśli się chce wszystko można !!!

Ogromne podziękowania kierujemy do tych, którzy nas wspierali oraz trzymali za nas mocno kciuki !

Tegoroczny turniej robotyczny był dla nas fantastyczną przygodą. Obiecujemy, że za rok damy z siebie jeszcze więcej !!!

Przygotowanie do zawodów/ opieka nad uczestnikami:

Karol Rudziński oraz Jacek Gnidziński.

#Ministerstwo Edukacji i Nauki #Laboratoria Przyszłości #Ośrodek Rozwoju Edukacji Centrum GovTech #Mistrzowie Robotyki #IBE Instytut Badań Edukacyjnych #Skriware #TrójkaNidzica #TEAMT