• WOŚP-kiermasze ciast

• 19.01.2023 17:29
        • Galeria zdjęć->TUTAJ

Razem ze SZTAB WOŚP Nidzica informujemy, że kwota w eSkarbonce SZTABU przekroczyła 3.000, a my - TRÓJKA Nidzica i Przyjaciele mamy w niej swój niebagatelny wkład. Nidzickiemu Sztabowi obiecujemy już niebawem wymienić pierwszą cyfrę na CZWÓRKĘ.
          Prezentując dzisiejszą fotorelację DZIĘKUJEMY naszym Rodzicom, z których wsparciem zorganizowaliśmy 5 kiermaszy ciast zbierając w ten sposób niemal 1.100 zł dla Wielkiej Orkiestry.
          A to przecież nie koniec, bo w czwartek, 19.01 startuje "Trójkowy Kiermasz Rozmaitości", na który podarowaliście /i ciągle jeszcze możecie podarować/ drobiazgi. Do szkoły weźcie drobne pieniążki, bo z pewnością znajdziecie na kiermaszu coś dla siebie. Tu również dziękujemy wszystkim, z których pomocą organizujemy nasz kiermasz.
          SERDECZNE PODZIĘKOWANIA kierujemy w stronę tych wszystkich, którzy biorą udział w organizowanych na stronie Rada Rodziców przy SP3 w Nidzicy licytacjach zachęcając, żebyście byli Państwo z nami "do końca świata i jeden dzień dłużej".
          TRÓJKA Nidzica i Przyjaciele - OD ZAWSZE z WOŚP.
          Szkolny Sztab WOŚP: Agnieszka Siedlecka-Ciężka, Bogumiła Ruś, Jacek Maculewicz.