• Licytacje na rzecz WOŚP

• 13.01.2023 10:32
        • Nie da się nie zauważyć, że razem z naszą Radą Rodziców 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszył w TRÓJCE pełną parą.

Zapraszamy na stronę Rada Rodziców przy SP3 w Nidzicy, gdzie już drugi tydzień trwają licytacje na rzecz WOŚP, a do skarbonki zbiera nasza Ósmoklasistka Olga Ciężka.

Zachęcamy również do włączania się w akcję "Kiermasze ciast" oraz "Kiermasz Rozmaitości", który zorganizujemy w przyszłym tygodniu - wszystko dla WOŚP.

Jeśli zatem chcielibyście podarować na kiermasz jakieś drobiazgi -pluszaki, zabawki, gry, puzzle, książki i inne tego typu rzeczy, prosimy o przyniesienie ich jutro lub ew. w przyszłym tygodniu do szkoły, do pokoju nauczycielskiego lub do pracowni 24.

Za ciasta, gadżety i całe zaangażowanie TRÓJKI i jej Przyjaciół razem z Jurkiem Owsiakiem i jego Orkiestrą SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

TRÓJKA i Przyjaciele - WOŚP mamy w sercach

Rada Rodziców przy SP 3 Agnieszka Siedlecka-Ciężka, Pracownicy i Nauczyciele TRJKI Nidzica oraz Szkolny Sztab WOŚP

#WOŚP #wosp