• Licytacje na rzecz WOŚP

• 04.01.2023 16:24
        • Tak, jak w ubiegłym roku razem z naszą Radą Rodziców przy SP3 w Nidzicy ruszyliśmy z naszymi TRÓJKOWYMI LICYTACJAMI na rzecz WOŚP.
          Codziennie na facebook’u Rady Rodziców pojawiać się będzie jedna, a jeśli będzie ich naprawdę dużo to dwie aukcje dla Wielkiej Orkiestry.
          ZACHĘCAMY do licytowania oraz kontaktu przez messenger Rady, jeśli chcielibyście Państwo coś na rzecz orkiestry ofiarować- tak jak w ub. roku jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje.
          Co roku sami sobie podnosiliśmy poprzeczkę, bijąc rekordy ostatecznej kwoty, ale cel jest szczytny, więc pobawmy się i w tym roku!
          Pokażmy raz jeszcze że TO MY - TRÓJKA i Przyjaciele - sami sobie ustalamy horyzonty co roku udowadniając, że pojęcie "granica" dla nas NIE ISTNIEJE.
          TRÓJKA i Przyjaciele - od ZAWSZE z WOŚP...