• Turniej piłki nożnej ”Od PRZEDSZKOLA do OLD BOYA”

• 20.06.2023 16:01
        • Galeria zdjęć->TUTAJ

W myśl zasady od „starszych” powinniśmy się uczyć nasi najmłodsi adepci po raz kolejny wzięli udział w turnieju piłki nożnej ”Od PRZEDSZKOLA do OLD BOYA”.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn system rozgrywek - każdy z każdym - w rezultacie rywalizacji drużyna „Trójki” zaliczyła dwie porażki, trzy remisy i dwa zwycięstwa.

Organizatorom nie chodziło o zdobywanie miejsc czy trofeów ale propagowanie dyscypliny sportu jakim jest piłka nożna wśród najmłodszych, a także zwrócić na ważny aspekt sportu jakim jest wielopokoleniowość. Każdy z zawodników otrzymał medal, nagrodę i mógł się posilić smacznymi przekąskami Pana Rysia.

Śmiało można powiedzieć, że turniej ”Od PRZEDSZKOLA do OLD BOYA” jest najciekawszym tego typu wydarzeniem sportowym dla najmłodszych piłkarzy.

Przy okazji turnieju Pan Burmistrz dokonał otwarcia nowego pełnowymiarowego boiska piłkarskiego, a swoją obecnością uroczystość zaszczycili Pani senator Lidia Staroń i poseł Paweł Papke.

Za wspaniałą organizację dziękujemy gospodarzom „Old Boy” Nidzica.

Opiekun drużyny – Paweł Jankowski.