• Obóz rekreacyjno-sportowy Jantar 2023

• 22.08.2023 12:30
        • Galeria zdjęć->TUTAJ

TRÓJKA Nidzica melduje - OBÓZ REKREACYJNO-SPORTOWY Jantar 2023 rozpoczęty.

Za nami szczęśliwa podróż, zakwaterowanie, kolacja i pierwsze zabawy, zaś przed nami pierwsza noc - postaramy się dziś nie dać mocno w kość naszym opiekunom...

Dzień drugi - zdobyliśmy trochę wiedzy na temat zamku w Malborku, po smacznym obiedzie powitaliśmy Bałtyk, a po kolacji były gry i zabawy sportowe.

Serdeczne całuski dla rodziców. Ps. jeszcze nie tęsknimy.

Dzień trzeci - obfitował w emocje: strach, zwątpienie ale także radość, a to za sprawą parku linowego. Po południu zjedliśmy najlepsze lody na Pomorzu i oczywiście zajęcia sportowe. Wieczorem jeszcze czekają nas zabawy terenowe.

Dzień czwarty - atrakcje na wielkim placu zabaw. Po obiedzie korzystaliśmy z pięknej pogody kąpiąc się w promieniach słońca i falach morza, a wieczorem obowiązkowo zajęcia sportowe.

Dzień piąty - niedzielę - zaczęliśmy od mszy świętej w tutejszym kościele. Następnie było zwiedzanie okolicy, lody i inne słodkości. Pogoda dopisuje więc wygrzewaliśmy się na plaży . Po kolacji piłka nożna, siatkówka, koszykówka i zabawy bieżne, a przed nami jeszcze konkurs "Mam talent".

Ps. Może ktoś zgadnie kto jest przedstawiony na malunkach naszych zdolnych uczestników.

Ostatni dzień naszego pobytu spędzaliśmy na dokarmianiu zwierząt w mini ZOO, co sprawiło nam wielką radość. Nie mogło zabraknąć aspektu sportowego na torze gokartowym (rywalizację indywidualną w grupie starszej wygrał Filip Sikorski, a w młodszej Olek Ciesielski).

Ostatnia kąpiel i pożegnanie morza. Na koniec ośrodek Wiking ugościł nas potrawami z grilla, a przed nami jeszcze "zielona noc".

Pozdrawiamy naszych rówieśników, którzy teraz w Nidzicy spędzają ostatnie dni wakacji.

Pozdrawiamy serdecznie znad polskiego morza.

UKS Trójka, opiekunowie- Dorota Malinowska, Agnieszka Gnidzińska, Kazimierz Wrotek, Paweł Jankowski.