• Warsztaty robienia pizzy przez uczniów klasy 2a

• 04.06.2023 09:55
        • Galeria zdjęć->TUTAJ

W wigilię Dnia Dziecka uczniowie klasy 2a wybrali się do pizzerii, by poznać kunszt robienia pizzy. Jak na prawdziwych pizzermanòw przystało, przyodzialiśmy fartuszki i czapeczki kucharskie, po czym z zapałem przystąpiliśmy do pracy.

Spod naszych sprytnych rączek wyszły istne cudeńka warzywne na drożdżowym cieście. Po niedługiej chwili przekonaliśmy się, że nasze pizze są nie tylko cudne z urody, ale i też niebiańskie w smaku. Ciekawym punktem programu było zgadywanie przez każdego z nas do kogo należy upieczona już pizza.
          W nagrodę za solidnie wykonane zadanie, poszaleliśmy na placu zabaw, zjedliśmy pyszne lody, a na koniec otrzymaliśmy zasłużenie dyplomy małego pizzermana.
          Serdecznie dziękujemy rodzicom za zorganizowanie i sfinansowanie tego przyjemnego dnia.
          Opiekunowie: Ewa Szechińska, Justyna Rogowska.