• "Korczakowska Aleja Klonów"

• 09.03.2023 16:18
        • KORCZAKOWSKA ALEJA KLONÓW to projekt, który chcemy zrealizować razem z naszą Radą Rodziców i przy ich finansowym wsparciu. To chyba pierwszy raz w historii szkoły Rada zapytała naszych uczniów i nauczycieli o pomysły na zagospodarowanie środków, którymi dysponuje. I tu zrodziła się myśl, żeby z tych środków sfinansować Korczakowską Aleję Klonów, która cudnie przyozdobi posesję przed budynkiem naszej szkoły - każdy kto nas w jakimkolwiek celu odwiedzi będzie mógł podziwiać naszą Aleję. O szczegółach projektu opowiedzą Wam w filmie Ala i Amelka.

W nadchodzącym tygodniu na godzinach wychowawczych będziecie oddawać swoje głosy na jeden z trzech pomysłów, które wpłynęły do Rady Rodziców w ramach ich autorskiego projektu Uczniowski Budżet Obywatelski. Dziś prezentujemy pierwszy z nich i razem z grupą 0b "Słoneczka" prosimy - ZAGŁOSUJCIE na Korczakowską Aleję Klonów i z każdym rokiem cieszcie się tym, jak razem z Wami i na Waszych oczach rośnie i pięknieje.

Agnieszka Cendrowska, Joanna Sątowska, Jacek Maculewicz.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania na facebook'u szkoły.