• Realizacja projektu "Kącik Porad Językowych"

• 18.05.2023 08:27
        • Galeria zdjęć->TUTAJ

CUDOWNYCH RODZICÓW MAMY.

Z całego serca dziękujemy Radzie Rodziców przy SP3 za możliwość zrealizowania snutych latami marzeń. Dzięki projektowi UBO i przy finansowym wsparciu przez RR stworzyliśmy w pracowni polonistycznej Kącik Porad Językowych.
          Został on wyposażony w wygodny zestaw wypoczynkowy, gry edukacyjne (Story Cubes, karty Dixit, gry językowe) słowniki języka polskiego, frazeologiczne, poprawnej polszczyzny, poradniki językowe. Z funduszy RR zakupiliśmy także elementy dekoracyjne do kącika, którego wspaniałą ozdobą jest fototapeta ,,Słoneczny las" .
          Uwielbiamy przebywać w tym kąciku. Niemalże w kawiarnianej atmosferze, często delektując się herbatką, spędzamy tu wolny czas. Pracujemy podczas lekcji języka polskiego czy zajęć pozalekcyjnych. Gramy w gry edukacyjne, poszukujemy norm językowych, rozwiązujemy arkusze egzaminacyjne, dyskutujemy, żartujemy...
          A wszystko po to, by doskonalić sprawność językową.
          I choć wygląd pracowni nie sprawia, że wiedza sama wchodzi nam do głowy, to z pewnością przyjemniej jest rozwijać swoje umiejętności w takim miejscu.
          Jesteśmy bardzo wdzięczni RR za ufundowanie nam potrzebnych rzeczy do Kącika.
          Pragniemy również podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uczynienia z pracowni nr 19 cudownego miejsca, którego mogą nam inni pozazdrościć.
          Dziękujemy p. Joannie Szczepkowskiej za pomoc finansową, dzięki której zakupiliśmy głośniki, materiały piśmiennicze i czajnik elektryczny.
          Dziękujemy p. Marzenie Zakrzewskiej za podarowanie nam pięknego bukietu kwiatów.
          Dziękujemy p. Małgorzacie Witkowskiej oraz p. Agnieszce Cieżkiej-Siedleckiej za pomoc w zakupach potrzebnych materiałów.
          Dziękujemy p. Adamowi Rudzińskiem za montaż mebli. Dziękujemy p. Grzegorzowi Sikorskiemu oraz p. Pawłowi Jankowskiemu za położenie fototapety.
          Cały post możemy podsumować zdaniem: "Cudownych Rodziców mamy."
          Członkowie Klubu Młodych Językoznawców z liderem grupy Pawłem Chmielewskim oraz opiekunem p. Anią Borkowską.