• Projekt "Zaczarowane kolory w Trójce"

• 21.04.2023 18:11
        • Galeria zdjęć->TUTAJ

Kolory są nieodłącznym elementem naszego otoczenia. Wpływają na emocje, doznania, rozumienie świata i relacje z innymi. 17 kwietnia 2023 roku zakończyliśmy realizację projektu ,,Zaczarowane kolory w Trójce " sfinansowanego przez Radę Rodziców zgodnie z regulaminem Uczniowskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki przyznanym funduszom zakupione zostały materiały plastyczne i papiernicze - farby, kredki, flamastry, pędzle , kolorowe papiery, balony, paletki do mieszania farb, kolorowanki XXL oraz kartonowe domki.

Projekt był realizowany w oddziałach przedszkolnych.
          Głównym celem projektu było utrwalenie umiejętności rozpoznawania kolorów, rozwijanie umiejętności artystycznych oraz integracja dzieci podczas wspólnej zabawy.
          Realizując projekt dzieci bawiły się kolorami, mieszały je, nazywały i malowały.
          Koordynatorem projektu była Pani Edyta Chmielewska.
          Realizatorzy projektu: dzieci z oddziału O A z wychowawcą Edytą Chmielewską, dzieci z oddziału O B z wychowawcą Martą Szymańską oraz dzieci z OP z wychowawcą Aleksandrą Dembowską.
          Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.