• "Kącik porad językowych"

• 09.03.2023 16:21
        • KĄCIK PORAD JĘZYKOWYCH to kolejny projekt, w ramach Uczniowskiego Budżetu Obywatelskiego, który chcemy zrealizować z naszą Radą Rodziców i przy ich finansowym wsparciu.

Zainspirowani pięknem i bogactwem języka polskiego w twórczości naszego wieszcza narodowego (w ROKU ROMANTYZMU nie może być inaczej) postanowiliśmy nagrać filmik promujący nasz projekt „Kącik porad językowych”, w którym chcemy rozwijać swoje polonistyczne umiejętności. I choć nie dorównamy mistrzostwu pióra A. Mickiewicza, zależy nam bardzo na pięknie i poprawności języka polskiego. Jesteśmy przekonani, że rozwijanie umiejętności w komfortowych warunkach - przy aromatycznej herbatce i pysznym ciasteczku - oraz przyjacielskiej atmosferze wyzwoli w nas chęć do samokształcenia. Zachęcamy zatem wszystkich: ZAGŁOSUJCIE na nasz projekt. My niebawem odejdziemy, niestety, z Trójki, a kącik pozostanie do Waszej dyspozycji.

Uczniowie klasy VIII c z liderem grupy – Pawłem Chmielewskim oraz wychowawczynią – Anną Borkowską.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania na facebook'u szkoły.