• Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Finał Wojewódzki rozgrywek „Moje boisko Orlik 2012” w koszykówce dziewcząt 3x3

• 16.11.2021 22:02
        • Galeria zdjęć -> TUTAJ
        • 30 września i 1 października 2021 r. odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej - FINAŁ WOJEWÓDZKI „Moje boisko Orlik 2012” w koszykówce 3x3 dziewcząt - Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Dyplomy oraz puchary pojechały w różne kierunki Warmii i Mazur. Jesteśmy dumni z naszej Szkolnej reprezentacji, która dzielnie walczyła na parkiecie hali nidzickiego MOSiR. W końcowej klasyfikacji dziewczęta zajęły:

Igrzyska Dzieci - III miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - V miejsce.

Serdecznie gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za Wasz wysiłek i walkę do końca na boisku.

Dziękujemy również wszystkim zespołom, które zaszczyciły nas swoją obecnością - cieszymy się, że po tak długiej izolacji dzieci mogły spotkać się ponownie z rówieśnikami z innych szkół. Niezwykłym było móc znowu zobaczyć, jak pięknie w duchu sportowej rywalizacji zawodniczki tworzą niepowtarzalne widowisko. W zawodach wzięło udział 11 drużyn. Poziom, który prezentowały dziewczęta na boisku był wysoki, a rozgrywane akcje cieszyły oko kibiców. Szkoły nidzickie zapewniły głośny doping, który podnosił sportowe emocje na parkiecie. W klasyfikacji końcowej tytuł mistrzowski w młodszej kategorii zdobyły dziewczęta z SP 1 Nidzica, a w starszej - zawodniczki reprezentujące SP 3 w Ełku.

Gratulujemy !

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i wsparcie ze strony: Rodziców, Dyrekcji i pracowników MOSiR w Nidzicy oraz Sędziów. Dziękujemy również kadrze i młodzieży szkolnej, która zadbała o wspaniały przebieg zawodów.

Organizatorzy: K. Wrotek, D. Malinowska, K. Rudziński oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy: Barbara Biedrzycka-Falba, Marzena Świderska