• Ogólnopolskie Przełajowe Biegi Grunwaldzkie

• 01.06.2022 19:41
        • Dzisiaj na Polach Grunwaldu odbywały się zorganizowane przez Olsztyński Szkolny Związek Sportowy Ogólnopolskie Przełajowe Biegi Grunwaldzkie.

Nasi uczniowie rywalizowali z rówieśnikami w kategoriach:

Igrzyska Dzieci - tu reprezentowali naszą szkołę:

Ala Cendrowska, Zuzanna Krupińska, Alicja Witkowska, Maria Smolińska - w biegu na 600 m. Krzysztof Bandurski pokonywał dystans 500 m, a jego starsi koledzy Mikołaj Hutek i Michał Najmuła biegali na 600 m.

W starszym roczniku startowali: Błażej Budka, Piotr Fydrych, Karol Nowakowski, Krzysztof Jastrzębowski oraz Michał Hutek, którzy walczyli z rywalami w biegu na 800 m. Mamy się czym cieszyć, gdyż na 106 uczestników w biegu chłopców Karol zajął 10 miejsce, Krzysztof Jastrzębowski był w stawce trzeci, ale niefortunny upadek spowodowany przez rywala, zepchnął go na 25 pozycję. Piotrek Fydrych zajął też dobrą 33 lokatę.

U dziewczynek na 11 pozycji uplasowała się Zuzia Krupińska.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej wystąpiły:

Aleksandra Grądzka i Alicja Lewikowska, które również dały z siebie wszystko, ale niestety przeciwniczki okazały się lepsze. Ola zajęła 33 miejsce przy sporej konkurencji.

Wszystkim Wam serdecznie gratulujemy niezależnie od zajętych miejsc. Jesteśmy dumni, że godnie reprezentujecie NASZĄ Szkołę.

Opiekunowie grupy: Kazimierz Wrotek i Karol Rudziński