• XVI Ogólnopolski Turniej Nida Cup 2022

• 24.04.2022 15:41
        • Galeria zdjęć -> TUTAJ
        • Podczas XVI Ogólnopolskiego Turnieju Nida Cup 2022 o Puchar Burmistrza gościliśmy po pięć drużyn dziewcząt i chłopców. Rozgrywki systemem „każdy z każdym” zwycięstwem zakończyła - w grupie dziewcząt - drużyna Basketstal Grudziądz, a w grupie chłopców - SPK Białystok.

Zespoły otrzymały medale, puchary, dyplomy, koszulki oraz zostały przyznane nagrody indywidualne min. MVP turnieju, najlepsza piątka turnieju, najlepszy zawodnik drużyny, najmłodszy zawodnik turnieju i wiele innych upominków losowanych wśród wszystkich uczestników. Rozgrywki przebiegły w sportowej i życzliwej rywalizacji.

Przyjezdne zespoły miały zapewniony w naszej szkole nocleg, mogły także zwiedzić miasto i zamek, za co dziękujemy Panu J. Kotwickiemu. Uczestnicy wyjeżdżali z uśmiechem na twarzy i nowymi znajomościami.

Dziękujemy naszym sponsorom: PSS Nidzica – Dawid Chałubowicz, Mrówka Nidzica – Marek Miszkiewicz, Hurtownia budowlana Mazur- Błażej Mazur,  ElektroSerwis- Arkadiusz Butkiewicz, Mo-Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny – Monika Czyżewska, Starosta Powiatu Nidzickiego – Marcin Paliński, Pan Andrzej Ruś, Lucky Star – Joanna Szczepkowska, MWiK Nidzica.

Dziękujemy także rodzicom, kibicom i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak dużego przedsięwzięcia.

Organizatorzy - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 - Barbara Biedrzycka - Falba, UKS Trójka - Dorota Malinowska, Kazimierz Wrotek, Paweł Jankowski.