• Wyjazd uczniów SP nr 3 na mecz TREFL SOPOT – ENEA ZASTAL BC ZIELONA GÓRA w hali Ergo Arena Sopot

• 16.11.2021 22:01
        • Galeria zdjęć -> TUTAJ
        • ,Basket ponad wszystko… wychowało nas boisko”

Z takim hasłem na ustach 9 października br. grupa 45 uczniów klas III – VIII wraz z 4 opiekunami wyruszyła na kolejne ważne wydarzenie sportowe – mecz TREFL SOPOT – ENEA ZASTAL BC ZIELONA GÓRA w hali Ergo Arena Sopot.

Jako kibice z ogromnym zaciekawieniem obserwowaliśmy profesjonalną grę zawodowych koszykarzy, ich sportowe zachowanie na boisku i poznawaliśmy nowe umiejętności. Z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem zachęcaliśmy też zawodników do walki poprzez głośny doping, a w przerwach meczu podziwialiśmy popisowe występy taneczne cheerleaderek.

Wszystkim nam udzieliła się ta niezwykła atmosfera panująca podczas meczu, co dla niektórych było nowym, nieznanym doświadczeniem. Żeby poczuć ten klimat trzeba po prostu tam być i to wszystko przeżyć. Taka forma spędzania wolnego czasu była dla nas świetną edukacyjną atrakcją, a jednocześnie lekcją wychowania fizycznego. Pozwoliła nam też ,,dotknąć wielkiej koszykówki” i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń .

Opiekunowie: Kazimierz Wrotek, Jacek Gnidziński, Dorota Malinowska, Andrzej Ruś