• Nocne spotkanie uczniów z klasy 8 c

• 27.03.2022 21:07
        • :)
        • To, za co nasi Wychowankowie kochają nocne spotkania w Trójce była, jest i zapewne zawsze będzie zabawa w chowanego... ta, którą wszyscy pamiętają z dzieciństwa, ale tym razem w klasach, w których przecież razem z nauczycielami spędzamy pół dnia. Nie wyobrażacie sobie jednak, jakie kryjówki można nocą znaleźć w znanych wszystkim jak własna kieszeń szkolnych pomieszczeniach i jak nieodkrytymi okazują się być one, gdy wokół panują grobowe ciemności. Nie lada atrakcją są też rozgrywane w środku nocy mecze koszykówki, czy tenisa, których smak zna zapewne każdy, ale tylko nieliczni wiedzą jak smakują mecze rozgrywane grubo po północy. Fani muzyki, śpiewu i tańca, czy szachów dostają do dyspozycji swoje „kąciki”- to dla duszy, a dla ciała - zamawiamy zwykle coś pysznego.

A jak było tym razem ? O tym chętnie opowie klasa 8 c, która swoją nockę wylicytowała w ramach WOŚP - opowiedzą nam o tym razem ze swoją Wychowawczynią, Panią Anią Borkowską oraz Jackiem Maculewiczem.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku: