• Aquapark to MEGA zabawa !!!

• 23.03.2022 19:15
        • Galeria zdjęć -> TUTAJ
        • Nasi uczniowie na tę zabawę już po raz kolejny wybrali ośrodek „Warmia Park” w Pluskach. Jest to doskonałe miejsce, w którym czas płynie szybko i przyjemnie. Tu absolutnie nikt się nie nudził! Atrakcje w parku wodnym gwarantują młodzieży wspaniałą zabawę z duża dawką adrenaliny. Uwielbiają oni m.in. korzystać ze zjeżdżalni, których kolory są różne. Jednogłośnie mówią, że po zjeździe z żółtej ścieżki tzw. „Kamikadze - nogi są jak z waty”. Nikt jednak nie powiedział „NIE”- każdy uczeń próbuje przełamywać swoje własne bariery. Wśród nas widać są same „Rekiny”- to dzięki grupie, która wzajemnie się wspiera i motywuje do rozwoju. Brawo!

Oczywiście nie możemy zapomnieć o „Cebuli”, na której również nasz trener „śmigał” jak szalony i przyznaje, że zjazd jest odlotowy.

W Aquaparku spędziliśmy 3 godziny, a czekał na nas jeszcze spacer w rwącej rzece, nurkowanie przez tajemne przejścia, wspinaczka po skałach, czy też cieplutkie jacuzzi przy blasku księżyca. Nie sposób jednak w tym poście wszystkiego wymienić…

My już byliśmy, a teraz polecamy wyjazd naszym rówieśnikom. Naprawdę warto!

Uważamy, że to dobra odskocznia od nauki. Mieliśmy czas na to, żeby zregenerować siły przed kolejnymi szkolnymi wyzwaniami. Cieszymy się, że poprzez różne formy relaksu, w tak różnorodny sposób możemy rozwijać swoje umiejętności i to nie tylko pływackie.

Kilkoro z nas zaczyna przygodę filmowca! Uczymy się nagrywać nietuzinkowe materiały, robić zdjęcia, a przy tym wykorzystywać sprzęt audio-wideo. Mamy takie możliwości dzięki temu, że nasza placówka otrzymała środki z programu „#LaboratoriaPrzyszłości”. Pracujemy nad tym, by nasze nagrania były efektowne dla oka, a przy tym były chętnie oglądane przez naszych „Przyjaciół TRÓJKI”.

P.s. Pragniemy podziękować Rodzicom! To dzięki Państwu możemy realizować marzenia naszych podopiecznych.

Opiekun grupy: Karol Rudziński