• Pomagamy Lence

• 29.04.2021 18:20
        • Gdy we wrześniu „dostaliśmy powołanie” do drużyny Lenki Mazur nie sądziliśmy, że będziemy brać udział w tak dużym przedsięwzięciu. Skupiło ono ludzi o wielkich sercach, więc i my - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy - dołączyliśmy do tego zaszczytnego grona.

Dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej społeczności i jej Przyjaciół udało nam się przez 4 miesiące wspomóc Lenkę Mazur kwotą  10.000 zł.

To NASZ WSPÓLNY OLBRZYMI SUKCES, dlatego SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Wszystkim, którzy wsparli finansowo organizowane dotąd przez naszą szkołę akcje: Pajacyki dla Lenki, Kwiatek z okazji DEN, Wielkie Rodzinne Kasztanobranie, Góra Nakrętek, Dary Jesieni,  Mikołajki  oraz nasze AUKCJE – a to wszystko „dla Lenki”.

DZIĘKUJEMY naszym Uczniom, ich Rodzicom oraz Opiekunom. Dziękujemy naszym sympatykom, zaangażowanym w pomoc instytucjom oraz po prostu - wszystkim ludziom o wielkich sercach. Zobaczcie, jak wiele możemy RAZEM i jak wiele to niesie radości.

Jacek Maculewicz