• WOŚP – podsumowanie akcji w SP nr 3

• 28.04.2021 21:49
        • 29 FINAŁ WOŚP
        • Dzielimy się z Wami radością, która jest nie tylko efektem naszych wspólnych działań w ramach WOŚP - jest to radość, która towarzyszyła nam przez całe 2 tygodnie budowania naszego wspólnego sukcesu. Tę radość czuliśmy w sercach z każdą wrzuconą przez naszych Uczniów do puszki WOŚP złotówką, a potem rosła ona razem z każdą napływającą od Was na zorganizowaną przez naszą Radę Rodziców licytację gadżetów i smakołyków, otrzymanych od grona naszych Rodziców, Przyjaciół i Nauczycieli.

Emocje, które towarzyszyły licytacjom były nie do opisania - z każdym komentarzem na aukcji, wszyscy czuliśmy, że budujemy coś wielkiego, a każdy z nas był tego cząstką.

I to właśnie tak zbudowaliśmy kwotę, o której nikt nawet nie marzył – 4 119,22 zł.

Dziękujemy wszystkim za każdą złotówkę w puszce WOŚP oraz za przyłączenie się do orkiestrowych licytacji. Dzięki Wam mimo tych trudnych czasów i obostrzeń zbudowaliśmy razem spektakularny rekord.

TRÓJKA i JEJ PRZYJACIELE