• Fanów piłki nożnej zapraszamy do udziału w  licytacjach gadżetów sportowych !
        • Fanów piłki nożnej zapraszamy do udziału w licytacjach gadżetów sportowych !

• 19.11.2021 10:15
        • Pomagamy Lence !
        • Nie wszyscy wiedzą, że uczący w naszej szkole od 4 lat Pan Karol Rudziński - na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego oraz informatyki - jest również pasjonatem piłki nożnej i sędzią PZPN. W swojej „przygodzie z gwizdkiem” Pan Karol prowadził między innymi mecz 1/4 Pucharu Polski LECH POZNAŃ - ZNICZ PRUSZKÓW i wiele innych. Podczas swojej 14 - letniej sędziowskiej przygody zgromadził kolekcję piłkarskich gadżetów, którymi chciałby się z Wami podzielić, darując je na licytacje dla malutkiej Lenki Mazur.

Dzięki staraniom Pana Karola na licytację trafi między innymi koszulka, którą przekazał Prezes PZPN, a niegdyś niekwestionowana gwiazda polskiej piłki nożnej - Pan Zbigniew Boniek. Za przekazane fanty dziękujemy również Kolegium Sędziów PZPN.

W linku poniżej znajduje się galeria podarowanych przedmiotów - są wśród nich proporczyki, sędziowskie kartki /czerwona i żółta/, saszetka z wizerunkami zawodników reprezentacji Polski, piłka z logo PZPN oraz autografem Prezesa Związku Zbigniewa Bońka oraz wspomniana już wcześniej koszulka Zbigniewa Bońka - również z jego autografem. Wszystkie te gadżety będą pojedynczo pojawiać się na profilu Facebook Lenka gra przeciwko SMA.

Zachęcamy do udziału w aukcjach i wsparcia małej Lenki, która toczy nierówną walkę o najdroższy lek świata.

Przedmioty na licytację -> TUTAJ